Straipsniai

Amuletai

Kristalų apyrankė amuletas- meilei, pinigams, sėkmei pritraukti.
Praradai tikėjimą, nusivylei meile, nerandi savęs?Būna dienų kai nesiseka, viskas krenta iš rankų, trūksta energijos,nieko nesinori, ir kai tokios dienos nutinka tik kartais užtenka pailsėti, susikaupti ir viskas susitvarko. Bet jeigu pastebėjote kad liūdesys ir nesėkmės aplanko vis dažniau, nebijokite priimti pagalbos - įsileiskite truputėlį magijos į savo gyvenimą!
Kristalai tai galinga energija.
Visi kristalai ir brangakmeniai vibruoja,- šis reiškinys vadinamas pjezoelektriniu efektu.Jį atrado prancūzų fizikas ir chemikas Pierre Curie (1859-1906). Techniniu požiūriu, kai kristalas patiria mechaninį įtempį, visame kristalo paviršiuje atsiranda įtampa. Kai kristalą laikote rankoje ir jį šildote, darote būtent tai- sukeliate įtempį, todėl atgyja akmens elektromagnetinė jėga. Ši elektromagnetinė energija, arba nematoma jėga, yra tiltas, jungiantis akmenį tiek su jumis tiek su Visata. Taigi kristalai gali suteikti stiprybės jums ir jūsų aplinkai, gali apsaugoti, pritraukti ir padėti atsikratyti, atvesti meilę į jūsų gyvenimą ir gydyti bei pranašauti.
Tik natūralūs akmenys.
Įmonė "BYD" įsikūrusi Norvegijoje, bendradarbiauja su akmenų tiekėjais visame pasaulyje.Apyrankės yra rankų darbo, tik iš natūralių akmenų. Visos metalinės detalės iš nerūdijančio plieno, kuris yra tvirtas ir nekintantis metalas (nekinta, nejuoduoja, nesukelia alergijos).
Visi gaminiai pagaminti su meile ir tik Jums.Užsisakę  Jums skirtą amuletą kartu gausite ir "instrukciją".(pilnas aprašymas, kaip pradėti naudotis, kaip įkrauti, kaip valyti).
 

Reikšmingi gyvenimo skaičiai

Nesvarbu, ar mėgstate matematiką, ar esate iš tų, kuriems nepatinka skaičiai. Vis dėlto jie žmogų lydi visą gyvenimą. Dažnai nesusimąstome, kiek skaičių mus supa – gimimo data, amžius, automobilio, būsto, telefono numeriai, įvairių prekių kainos ir kt. Šiame skaičių labirinte prasmės kur kas daugiau, nei daugelis mano. Todėl į kai kuriuos skaičius siūlome atkreipti dėmesį.

Skaityti daugiau: Reikšmingi gyvenimo skaičiai

Planetos mūsų gyvenime

Be jokių abejonių, žmonijai svarbiausia planeta Saulės sistemoje – Žemė. Juk čia mūsų namai, čia klesti gyvybė. Tačiau kitos Saulės sistemos planetos taip pat nėra tik žiburėliai danguje. Nors ir yra labai toli, daro įtaką kiekvienam žmogui. Norint nuspėti, ko tikėtis kuriuo metu, reikia tik žinoti, kuri planeta tuomet dominuoja dangaus skliaute.

 

Skaityti daugiau: Planetos mūsų gyvenime

Žvaigždės padeda lieknėti !!!

Puikuotis dailia figūra trokšta visi. Nieko keisto. Juk tai ne tik grožio, bet ir geros sveikatos simbolis. Tačiau išsaugoti tobulas kūno linijas nelengva. Kartais netgi stengiantis iš paskutiniųjų jėgų papildomi kilogramai laikosi įsikibę kūno it magnetas metalo. Galbūt pasirinktas netinkamas lieknėjimo planas? Rasti savąjį padės Zodiako ženklai!

 

Skaityti daugiau: Žvaigždės padeda lieknėti !!!

Žmonių globėjai-totemai

 Dabar totemizmas gyvuoja tik kai kuriose indėnų, Centrinės Afrikos ir Australijos genčių bendruomenėse. Tačiau anksčiau gyvūnais, kurie laikyti globėjais, tikėjo dauguma pirmykščių žmonių. Sakoma, kad

Skaityti daugiau: Žmonių globėjai-totemai

Balandžio mėnesio prognozės

Horoskopus sudarė tarologė-astrologė Sigutė Benetienė 

Tel. 861263537

El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

www.sigitataro.lt

 

Bendros įžvalgos balandžio mėnesiui

Vienas sudėtingiausių šių metų mėnesių, atnešiantis daug įvairovės. Tikėtini staigūs pokyčiai, naujovės, susijusios su informacija ir technologijomis. Balandžio mėnesį svarbu išlikti atsargiems, apdairiems ir vengti konfliktų. Dauguma jaus dirglumą, nervingumą, galimi agresijos protrūkiai. Itin atsargiems derėtų būti prie vairo, nes bus padidėjusi avarijų tikimybė.

Skaityti daugiau: Balandžio mėnesio prognozės

Kovo mėnesio prognozė

Horoskopus sudarė tarologė ir astrologė Sigutė Benetienė

Tel. 8 612 63 537

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

www.sigitataro.lt

 

Bendros įžvalgos kovo mėnesiui

Kovo 1 d. patariama pozytiviai mąstyti ir pradėti įgyvendinti naujas idėjas. Žmonės gali ilgėtis grožio, tobulumo ir dieviškos meilės. To nepasiekus, gali kilti pagunda pasinerti į žalingus įpročius. Nuo kovo 6 d. prasidės aktyvus periodas politikos ir verslo srityse. Kovo pradžioje palanku pradėti derybas, sudaryti sutartis ir pan. Tačiau aktyvią veiklą verčiau atidėti ateičiai. Tai ypač patartina žmonėms, kurie nuolat susiduria su sportu,  patiria stiprią konkurenciją ir kt. Kovo 2 d.– kovo 20 d. itin palanku kurti, užsiimti dvasinėmis praktikomis, socialine veikla.

Skaityti daugiau: Kovo mėnesio prognozė

Runų prognozė

Avinas (Runa Naudh)

Kovą, balandį, gegužę Avinai jausis pavargę, be energijos. Labiau reikėtų pasaugoti kojų pėdas. Labai savęs nevarginkite, pasistenkite gerai pailsėti. Nesinervinkite, jeigu kas nors nesiseks, išlikite ramūs, nes gali pakilti kraujo spaudimas.

Skaityti daugiau: Runų prognozė

Vasario mėnesio prognozė

Bendros įžvalgos vasario mėnesiui

Vasaris kaip ir sausis bus pakankamai ramus. Saulė judės Vandenio ženklu. Ši saulės pozicija padeda atverti sąmonę naujovėms, faktams. Šiuo metu rūpės laisvė, bus sunkiau dirbti monotonišką darbą. Kita vertus, bus lengviau į viską pažvelgti naujai. Tai leis susiformuoti originalų požiūrį. Verta išnaudoti palankų metą ir atsikratyti nereikalingų darbų ir santykių bei užmegzti naujus gerus ryšius. Visa tai atneš ne tik naujų draugų, bet ir puikių idėjų. Šį mėnesį galima laisviau veikti, rizikuoti, nes kelio nepastos didelės problemos. Dėl to bus tinkamas metas tvarkyti painius finansinius reikalus. Tačiau veikla, susijusi su dokumentais, transportu, pašto siuntomis, bendravimu gali strigti. Vasario pabaiga apskritai nebus tokia sėkminga, nes bus pažymėta dirglumo ir neatidumo. Norėsis maištauti, todėl tikėtini konfliktai. Taip pat reikėtų pasisaugoti traumų, avarijų. Šiuo laikotarpiu rekomenduojama būti atidesniems ir santūresniems.

Skaityti daugiau: Vasario mėnesio prognozė

Dingusių žmonių paieška

Kaip dingusio artimojo paieškose gali padėti taro kortos? Tarologė Sigita Benetienė sako, kad mokantiems gerai suprasti kortų derinius, jos atskleidžia labai daug. Visgi pašnekovė prisipažįsta prieš kurį laiką nustojusi ieškoti dingusiųjų, nes tai darbas, pareikalaujantis itin daug vidinių jėgų.

Ar taro kortos gali padėti dingusio žmogaus paieškose?

Taip, kortos gali būti puikus orientyras, besiaiškinant dingusiojo situaciją – ar jis gyvas, ar yra kur nors netoliese, ar kitame mieste, ar dar gerokai toliau. Tarologams reikalinga dingusio žmogaus nuotrauka. Turint ją, kortos gali duoti dar aiškesnių atsakymų.

Iš kokių kortų galima suprasti, ar dingęs asmuo gyvas, kurioje vietoje jis yra?

Nėra vieno konkretaus kortų derinio ar vienintelės kortos, kuri reikštų, kad dingęs žmogus miręs ar pan. Krenta tam tikrų kortų deriniai, iš kurių visumos galima spręsti apie esamą situaciją. Didelę patirtį, stiprią inuiciją turintis tarologas geba suprasti gautą informaciją ir paaiškinti ją dingusio žmogaus artimiesiems. Tiesa, yra toks kortų dėliojimo būdas, kai aiškinama kiekviena korta atskirai, bet, mano manymu, vertingiau žiūrėti jų visumą.

Kaip tiksliai taro kortos gali nusakyti žmogaus buvimo vietą?

Skaityti daugiau: Dingusių žmonių paieška

SigitaTARO © 2018. Sprendimas: P.S.