Straipsniai

Magija.

Kas yra magija? Magiją sunku apibūdinti. Kitaip nei įprasta manyti, magijoje nėra nieko antgamtiško. Siekdami gyvenimo  pokyčių, naudojame magiją, o ji veikia naudodama natūralią energiją ir pozityvią vaizduotę.

 Visi galime daryti stebuklus, nes mus supa energija. Ji gali padėti prisivilioti gėrį, bet galime ja pasinaudoti ir norėdami pritraukti blogį. Tokie burtai yra destruktyvūs, tad aš noriu, kad nuo pat pradžių sutartume, jog niekada kitiems žmonėms nelinkėsime to, ko nelinkėtume sau. Žemė kupina gyvų, pulsuojančių gamtos stebuklų, ir, pasinaudodami jų energija, galime daryti stebuklus. Tad kodėl gi nepasinaudojus ja geriems tikslams?

Burtais galime naudotis kasdieniniame gyvenime, kad lengviau įsivaizduotume savo norus. Teigiamą mintį galime nukreipti į visatą ir padaryti puikia priemone psichologiniams pokyčiams vykdyti. Imkime maldą. Malda yra populiari magijos forma. Tai pozityvi energija, siunčiama į kosmosą, ir po kurio laiko sugrįžtanti atgal.Malda padėjo išsipildyti daugybei svajonių ir troškimų.

 Naudodami magiją, niekada neturime teisės imti nieko svetimo. Pavyzdžiui, jeigu dėl naudos sau sugriautume kieno nors santykius, pasielgtume destruktyviai. Tokia magija niekada nesukurs tikros ir ilgalaikės laimės.

 

SigitaTARO © 2018. Sprendimas: P.S.