Straipsniai

Indigo vaikų karta pakeis pasaulį

Tikima, kad naujoji indigo vaikų karta pakeis pasaulį. Unikaliomis savybėmis pasižymintys vaikai gimdavo ir anksčiau, tačiau pastaraisiais dešimtmečiais šis reiškinys suaktyvėjo. Dabar skaičiuojamos jau kelios indigo kartos, Tarologė - astrologė Sigita Benetienė teigia, kad tokie vaikai turi svarbią misiją - grąžinti prarastą harmoniją.

Kuo ypatinga naujoji indigo vaikų karta?


Indigo vaikai turi ypatingų dvasinių ir psichologinių gebėjimų. Jie gimsta jau žinodami savo misiją ir tikslus, geba iš pirmo žvilgsnio nesusijusius dalykus atrasti, pamatyti ir suvokti kaip nedalomą visumą. Tai gebėjimas atskleisti tai, kas anksčiau tarsi buvo už storos uždangos. Indigo - tai žinojimas, kodėl esi čia. Naujosios kartos bruožai yra ryškesni nei buvusių kartų. Be išskirtinių gebėjimų, indigo vaikai dar turi kilnią ir sudėtingą individualią misiją. Bėgant metams jie patys ima apie tai pasakoti ir tada sužinoma, kad misijos skirtingos. Tačiau visi indigo vaikai spinduliuoja meilę, šilumą, gėrį, jiems skirta ką nors pakeisti ir jie tai padarys.

Kas lėmė kad XXI a. gimsta tiek daug indigo vaikų?


Pirmą kartą indigo vaiko sąvoka paminėta 1982 m. Iš pradžių tokių vaikų nebuvo daug. Didėjantį gimstamumą lemia tai, kad Žemė yra labai užteršta, o žmonės pikti. Ši karta ateina tam, kad pagerintų situaciją, skleistų džiaugsmą. Žmonės nemato teigiamų dalykų, aplinkui daug pykčio, blogio ir pavydo. Naujoji karta turi atverti žmonijai akis, sušildyti visų širdis, įnešti daugiau sąmoningumo tam, kad būtų sustabdyta destrukcija. Jie parodys žmonėms šviesesnį rytojų ir padės pamiršti praeities klaidas. Suskaičiuojama jau šeštoji indigo vaikų karta. Tačiau dabar gimsta jau ne indigo, o krištoliniai vaikai.

Krištoliniai vaikai skiriasi nuo indigo?


Dažnai painiojama ir sakoma, kad indigo vaikai dar vadinami žvaigždžių arba krištoliniais vaikais. Tačiau pastarieji skiriasi nuo indigo - jie dar "šviesesni". Indigo vaikų auros spalva ryškiai mėlyna, beveik violetinė, o krištolinių - šviesesnė, spinduliuojanti kone baltą šviesą. Krištoliniai vaikai pradėjo gimti maždaug nuo 2000 m. Jie tylesni, ramesni, geba užjausti. Šiems vaikams dažnai diagnozuojamas autizmas, jie pradeda vėliau kalbėti ir mano, kad kalba nėra vienintelis bendravimo būdas. Krištolinių aurų vaikai stebina ir ypatingais telepatiniais sugebėjimais.

Kokią įtaką indigo vaikams daro aplinka?


Indigo vaikai gali gimti bet kurioje šeimoje: alkoholikų, narkomanų arba inteligentų. Galbūt kartais ateidami į neigiamą aplinką jie turi tikslą ją pakeisti. Augdami asocialioje šeimoje indigo vaikai liūdi, kad jų niekas nesupranta. Todėl labai svarbu, kad tėvai pastebėtų vaiko išskirtinumą ir jį ugdytų, nes netinkamas auklėjimas gali sunaikinti indigo vaiko savybes, kurios skirtos kitiems tikslams įgyvendinti. Aplinka, kurioje gyvename, labai negatyvi, kupina pykčio ir pagiežos. Tačiau tai leidžia naujosios indigo vaikų kartos savybėms dar labiau atsiskleisti, jie daro didelę įtaką ir stengiasi pakeisti susiklosčiusią situaciją. Nors indigo vaikai yra atsiskyrėliai, tačiau norėdami pakeisti pasaulį, jie vienijasi - telepatiniu ryšiu jungiasi į grandinę,kurią vis papildo nauji nariai. Todėl tikėtina, kad toks ryšys bus labai stiprus ir darys didelį poveikį.

Žmonija žengia į naują etapą. Ar prie to prisidėjo naujoji indigo vaikų karta?


Naujasis žmonijos etapas yra natūrali evoliucinė raida ir indigo vaikai neprisidėjo prie to. Tačiau būtent šio etapo problemos paskatino, kad indigo vaikų gimsta vis daugiau. Jie ateina į pasaulį stengdamiesi viską sudėlioti į vietas, grąžinti harmoniją. Žmonės nepastebi šių vaikų, tačiau jie vis tiek daro poveikį jų gyvenimams. Naujosios kartos vaikus reikia mokėti išgirsti ir išklausyti, tuomet jie galės parodyti teisingą kryptį. Visuomenei ir valstybei derėtų atkreipti dėmesį į šiuos vaikus ir lavinti jų gebėjimus, įsiklausyti į tai, ką jie nori pasakyti.

Ar indigo bruožai paveldimi?


Manau, kad indigo vaikų bruožai nėra paveldimi. Neįmanoma perduoti kosminės energijos, tačiau tam tikros savybės kartais paveldimos.

Visai indigo vaikų kartai būdingi vienodi bruožai? Ar kiekvienas vaikas unikalus?


Indigo vaikai skirstomi į kartas pagal gimimo metus, todėl kiekvienas vaikas unikalus. Žinoma, galima teigti, kad indigo kartoms būdingi ir tam tikri bendri bruožai. Tai parapsichologiniai gebėjimai, dvasinis jautrumas, išlavinta intuicija ir aktyvus sąmoningumas. Būdami tik kelerių metų, naujosios indigo kartos vaikai jau kalba apie tai, kad atėjo į šį pasaulį suvienyti žmones ir padaryti juos geresnius.

Patarkite, kaip tėvams auginti tokį vaiką?


Svarbiausia - klausyti ir išgirsti. Indigo vaikai kalba ne veltui, todėl svarbu pasinaudoti jų patarimais. Reikia pastūmėti indigo vaikus tinkama kryptimi, kad gebėjimus galėtų panaudoti kilniems tikslams. Kartais tėvams verta pasimokyti iš vaikų, nes jie apdovanoti ypatingu sąmoningumu.

Kaip bėgant metams keičiasi indigo vaikai?


Tai priklauso nuo to, kokia aplinka juos supa. Indigo savybes galima lavinti, tačiau slogi, kūrybingumą slopinanti aplinka talentui neleidžia skleistis. Palankioje aplinkoje unikalios savybės vystosi, todėl ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų auros gali tapti indigo spalvos.

Ar naujosios indigo kartos fenomenas netampa mada, kuomet tėvai mano, kad jų vaikai turi ypatingų gebėjimų?


Naujoji indigo karta yra tikrai ypatinga ir ji pakeis žmonijos likimą, galbūt ištaisys jos klaidas, atvers žmonėms akis. Taip, vis daugiau tėvų mano, kad jų vaikai yra indigo, nors taip nėra. Žinoma, kiekvienam atrodo, kad jo vaikas ypatingas, tačiau tai nereiškia, kad jo aura yra indigo spalvos, o gyvenimo misija - atkurti harmoniją.

Sonata Jegorovaitė

 

SigitaTARO © 2018. Sprendimas: P.S.