Straipsniai

Dingusių žmonių paieška

Kaip dingusio artimojo paieškose gali padėti taro kortos? Tarologė Sigita Benetienė sako, kad mokantiems gerai suprasti kortų derinius, jos atskleidžia labai daug. Visgi pašnekovė prisipažįsta prieš kurį laiką nustojusi ieškoti dingusiųjų, nes tai darbas, pareikalaujantis itin daug vidinių jėgų.

Ar taro kortos gali padėti dingusio žmogaus paieškose?

Taip, kortos gali būti puikus orientyras, besiaiškinant dingusiojo situaciją – ar jis gyvas, ar yra kur nors netoliese, ar kitame mieste, ar dar gerokai toliau. Tarologams reikalinga dingusio žmogaus nuotrauka. Turint ją, kortos gali duoti dar aiškesnių atsakymų.

Iš kokių kortų galima suprasti, ar dingęs asmuo gyvas, kurioje vietoje jis yra?

Nėra vieno konkretaus kortų derinio ar vienintelės kortos, kuri reikštų, kad dingęs žmogus miręs ar pan. Krenta tam tikrų kortų deriniai, iš kurių visumos galima spręsti apie esamą situaciją. Didelę patirtį, stiprią inuiciją turintis tarologas geba suprasti gautą informaciją ir paaiškinti ją dingusio žmogaus artimiesiems. Tiesa, yra toks kortų dėliojimo būdas, kai aiškinama kiekviena korta atskirai, bet, mano manymu, vertingiau žiūrėti jų visumą.

Kaip tiksliai taro kortos gali nusakyti žmogaus buvimo vietą?

Adreso neparodys, bet tikrai pasako, ar jis užsienyje, ar Lietuvoje. Taip pat ar jis šiame mieste, kuriame dėliojamos kortos. Dar su kortomis galima įvardyti aplink dingusįjį esančią aplinką – ar aplink daugiau vandens, ar sausumos, ar didelis miestas, ar mažesnė gyvenvietė. Prieš daugelį metų į mane kreipėsi dingusios moters ieškantys artimieji. Kortos man rodė, kad ji yra kažkur netoliese, greičiausiai ruože tarp Palangos ir Kretingos, lyg kokiam šulinyje, gilioje duobėje. Tai pasitvirtino.

Ar buvo ir laimingai pasibaigusių paieškų?

Taip, žinoma. Kadaise vienos motinos ir sūnaus keliai išsiskyrė, jie nebeturėjo vienas kito kontaktų, negalėjo vienas kito surasti. Kortos rodė gana keistai – kad jie yra šalia vienas kito ir kad tikrai susitiks, bet tai įvyks ne Lietuvoje, o užsienyje. Taip ir buvo – tuo pačiu metu moteris važiavo į užsienį ieškoti sūnaus, o jis parvyko į Lietuvą ieškoti mamos. Jie prasilenkė, bet vėliau susitiko, berods, Anglijoje.

Ką žmonės turėtų žinoti, prieš kreipdamiesi į tarologus ar kitus specialistus, ieškančius dingusiųjų?

Jie turėtų pajausti, ar tikrai nori išgirsti informaciją. Ar pasiruošę ją žinoti. Juk dažnai žinios būna labai liūdnos...

Beje, likimas mums skirtas ne šiaip sau. Jei į jį kišimės, galime įvykius pakreipti. Tačiau kas skirta, galų gale vis tiek įvyks. Dėl to tarologai ar astrologai ne visada pasako viską, ką mato. Tarkime, kortos rodo trumpą žmogaus gyvenimą. Jei jis tai žinos, gal išvis nustos stengtis. O jei nežinos, galbūt padarys nuostabų darbą ir likimas jį apdovanos dar dešimčia metų.

Taip pat nereikėtų stebėtis, kad daug ezoterikų atsisako ieškoti dingusio žmogaus. Kiekviena paieška gali būti susijusi su mirties pasauliu. Jis labai stipriai veikia ir tą, kuris ieško. Yra keletas būdų, kaip galima save apsaugoti, bet tai vis tiek reikalauja daug vidinių jėgų.

 

 

 

 

 

 

 

 

SigitaTARO © 2018. Sprendimas: P.S.