Straipsniai

Vasario mėnesio prognozė

Bendros įžvalgos vasario mėnesiui

Vasaris kaip ir sausis bus pakankamai ramus. Saulė judės Vandenio ženklu. Ši saulės pozicija padeda atverti sąmonę naujovėms, faktams. Šiuo metu rūpės laisvė, bus sunkiau dirbti monotonišką darbą. Kita vertus, bus lengviau į viską pažvelgti naujai. Tai leis susiformuoti originalų požiūrį. Verta išnaudoti palankų metą ir atsikratyti nereikalingų darbų ir santykių bei užmegzti naujus gerus ryšius. Visa tai atneš ne tik naujų draugų, bet ir puikių idėjų. Šį mėnesį galima laisviau veikti, rizikuoti, nes kelio nepastos didelės problemos. Dėl to bus tinkamas metas tvarkyti painius finansinius reikalus. Tačiau veikla, susijusi su dokumentais, transportu, pašto siuntomis, bendravimu gali strigti. Vasario pabaiga apskritai nebus tokia sėkminga, nes bus pažymėta dirglumo ir neatidumo. Norėsis maištauti, todėl tikėtini konfliktai. Taip pat reikėtų pasisaugoti traumų, avarijų. Šiuo laikotarpiu rekomenduojama būti atidesniems ir santūresniems.

AVINAS (03 21–04 20)

Darbas ir pinigai. Netruks nei energijos nei noro dirbti. Avinai noriai kibs į profesinius reikalus ir aplinkinius džiugins naujomis puikiomis idėjomis. Gali kilti sumanymų apie naujus projektus, leisiančius realizuoti save. Kad ir kokie šaunūs jie beatrodytų, vis dėlto rekomenduojama išlikti atsargiems ir prieš ko nors imantis viską gerai apgalvoti ir pasverti kiekvieną žodį bei žingsnį. Antraip galite pridaryti klaidų, nuo kurių priklausys jūsų tolimesnis darbas ir pajamos. Vasario mėnesį itin budriems reikia būti pasirašinėjant įvairias sutartis – būtina skaityti, po kuo pasirašote.

Santykiai. Jeigu norite džiaugtis darniais santykiais, būtina išlikti ramiems. Per didelis emocingumas šiuo laikotarpiu gali viską sugriauti. Kuo santūresni būsite, tuo daugiau laimėsite. Deja, vasario mėnesį meilės srityje norėsis patirti kuo daugiau. Dėl to galite prikrėsti pačių įvairiausių kvailysčių ar tiesiog priimti neteisingą sprendimą. Norint išvengti barnių, būtina stengtis neįžeisti antrosios pusės.

Sveikata. Didelių sveikatos problemų kilti neturėtų, tačiau teks pasaugoti nervų sistemą. Rekomenduojama vengti stresinių situacijų ir stengtis išlikti kuo ramesniems. Derėtų išmokti į problemas pažvelgti kitaip – juk nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Taigi galbūt viskas nėra taip blogai, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

 

JAUTIS

(04 21 – 05 20)

Darbas ir pinigai. Vasario mėnesį aplankys tingi nuotaika. Nesinorės imtis nieko rimto, o ir pradėti darbai judės lėtai. Kad ir kaip nesinorės, vis tiek darbus turėsite nudirbti. Vargu, ar sulauksite pagalbos iš šalies. Šiuo laikotarpiu svarbu nesiblaškyti ir visą dėmesį sutelkti ties esminiais tikslais. Taigi teks susidėlioti savo prioritetus. Pernelyg netinginiaujant, profesinė veikla itin seksis meniškiems Jaučiams. Jie galės save labai gražiai atskleisti.

Santykiai. Meilės reikaluose nepatartina skubėti. Juolab, kad vasario pirma pusė nebus palanki romantiškiems santykiams. Jiems tinkamesnė bus mėnesio pabaiga. Šeimas sukūrusiems žmonėms rekomenduojama būti nuolankesniems ir taikesniems. Tai padės namuose išsaugoti darną ir harmoniją. Vienišų širdžių sėkmė kol kas nepalankys. Naujos pažintys galimos, tačiau jos nežadės jokių gerų perspektyvų.

Sveikata. Sunkių sveikatos problemų kilti neturėtų. Vis dėlto svarbu stiprinti imunitetą ir saugotis peršalimo. Ypač didelį dėmesį reikia skirti gerklei, nes vasarį ši organizmo vieta bus šiek tiek jautresnė nei įprastai. Išlikti sveikiems padės ir vidinė ramybė. Ją sukurti padės įvairios dvasinės praktikos.

 

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Darbas ir pinigai. Veikla profesinėje srityje seksis pakankamai gerai. Neturėtų iškilti jokių reikšmingų nesklandumų. Jūsų galvoje gims puikių naujų idėjų. Geriausia žinia yra ta, kad nebus kliūčių jų įgyvendinti. Jeigu tik nepagailėsite laiko viską gerai suplanuoti, darbai atneš gerų rezultatų. Dėl to jausitės labai patenkinti. Pirmas dvi vasario savaites galite ne tik kurti naujus planus, bet ir pasidairyti į užsienio partnerius. Palankus metas tolimoms kelionėms ir ryšiams su užsieniu. Visgi turėtumėte išlikti apdairūs spręsdami finansinius klausimus. Šiuo laikotarpiu patartina neišlaidauti ten, kur nėra būtina. Nepaisant galimų nesusipratimų šioje srityje, finansinė padėtis išliks stabili.

Santykiai. Laukia neramus blaškymosi metas, kai kažkas neduos ramybės, bet patys nesuvoksite, kas. Norėsis kažko naujo ir jaudinančio. Dėl to širdis trokš pulti į naujas pažintis, naujus santykius. Patys sunkiai suvoksite, ko iš tiesų norite. Patartina nurimti ir pasistengti į santykius pažiūrėti racionaliau. Šiuo metu labai svarbu surasti harmoniją tiek savyje, tiek romantiškuose santykiuose.

Sveikata. Negalėsite ignoruoti savo sveikatos, teks ja pasirūpinti. Labiausiai tikėtinos ginekologinės problemos.

 

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Darbas ir pinigai. Šį mėnesį profesinėje srityje laukia reikšmingos permainos. Iš pradžių jos kels nerimą ar net baimę ir atrodys kaip nemaloni grėsmė. Iš tiesų į šias permainas reikėtų žvelgti ramiau ir priimti jas kaip likimo siųstą galimybę. Nereikia bijoti įsileisti naujovių ten, kur jos būtinos. Be to, šiuo laikotarpiu jus aplankys didelė atsinaujinimo jėga, todėl nesunkiai prisitaikysite prie įvairių pokyčių. Nors permainos gali varginti, vėliau jos atneš puikių rezultatų. Mėnesio pabaigoje Vėžiai jau galės ramiau atsipūsti ar mėgautis sėkmę.

Santykiai. Vėžių laukia ne pats geriausias periodas. Būsite itin jautrūs bei pažeidžiami ir sureikšminsite nesvarbias smulkmenas. Visiškai nesugebėsite racionaliai vertinti tam tikrų situacijų, nes jausmai ims viršų. Šeimoje norėsis daugiau supratingumo, užuojautos ir paguodos. Emociškai jausitės prastai.

Sveikata. Vargu, ar galėsite džiaugtis puikia sveikata. Šiuo laikotarpiu bus labai svarbi sveika mityba. Rekomenduojama atidžiai žiūrėti, kas keliauja į jūsų skrandį ir jokiu būdu nepersivalgyti. Nepakenktų išmėginti ir kokią nors dietą, padėsiančią išvalyti organizmą. Taip pat rekomenduojama stiprinti imuninę bei nervų sistemas. Laimei, mėnesio pabaigoje sveikatos reikalai taps geresni ir galėsite lengviau atsikvėpti.

 

LIŪTAS

(07 23–08 22)

Darbas ir pinigai. Kad ir kokias pareigas beužimtų, Liūtai vasario mėnesį profesinėje veikloje norės pasijusti valdovais. Jie sieks būti lyderiais, mėgins dominuoti įvairiose srityse. Nereikėtų pernelyg įsijausti, nes tai gali nepatikti nei bendradarbiams, nei vadovams. Naudinga įsiklausyti ir į partnerių nuomonę, o ne tik skleisti savas idėjas. Pastarąsias verčiau nukreipti į naujus projektus. Apskritai bus tinkamas metas įvairioms naujovėms. Finansinė padėtis bus palanki, todėl bus puikus metas atnaujinti techniką tiek darbe, tiek namuose.

Santykiai. Noras dominuoti nedings ir meilės reikaluose. Stengsitės padaryti taip, kad partneris šoktų pagal jūsų dūdelę ir nebūtų pamiršti jokie jūsų įgeidžiai. Netinkama strategija. Būtina pasistengti išlikti tolerantiškesniems. Nereikėtų aklai piršti savo nuomonės. Turėtumėte išklausyti ir partnerio požiūrio. Tai padės išsaugoti darnius santykius ir išvengti konfliktų.

Sveikata. Problemų su fizine sveikata kilti neturėtų, tačiau psichologinė būsena nebus tokia džiuginanti. Visą vasarį jausitės susikrimtę, pernelyg emocingi ir būsite linkę gailėtis savęs. Norėdami išbristi iš liūdesio liūno, turėtumėte daugiau laiko skirti poilsiui, dvasinėms praktikoms, meninei veiklai ir meilei.

MERGELĖ

(08 23–09 22)

Darbas ir pinigai. Pirmosios dvi mėnesio savaitės bus labai darbingos. Neliks nepastebėtas jūsų sumanumas ir pastabumas. Netruks energijos bei kils daug naujų idėjų, kurias galėsite realizuoti be jokių kliūčių. Nors komunikaciniai reikalai šiuo laikotarpiu klostysis ne itin puikiai, bet bus pakankamai lengva susikalbėti su partneriais. Šiek tiek laiko naudinga skirti ir naujiems išradimams, technikai, naujovių diegimui. Visa tai ateityje atsipirks su kaupu. Tai darant, naudinga susirasti bendraminčių.

Santykiai. Meilės mėnesį jausitės it skraidydami ant sparnų. Ne šiaip sau – romantiški santykiai iš tiesų klostysis puikiai. Atrodys, kad tam nė nereikia įdėti jokių didelių pastangų. Kiek atsargesni turėtų būti tie, kurie jau sukūrę šeimas. Gali kilti pagundų paragauti neištikimybės vaisiaus, tačiau tokias nuodėmingas mintis patartina vyti šalin. Pasidavę nedoroms mintims, vėliau sulauksite itin skaudžių pasekmių.

Sveikata. Sveikatai teks skirti šiek tiek daugiau nei įprastai dėmesio. Naudinga stiprinti imuninę sistemą, kad nekibtų įvairios peršalimo ligos. Šiuo laikotarpiu taip pat jautresnė nei įprastai bus nervų sistema ir šlapimo pūslė. Svarbu nesušalti, kad neprikibtų jos uždegimas.

 

SVARSTYKLĖS

(09 23–10 22)

Darbas ir pinigai. Palankus metas daug nuveikti profesinėje srityje. Tikėtina, kad atsiras galimybė išbandyti naujas sritis, kurios jums bus visiškai nepažįstamos. Natūralu, kad iš pradžių tokia galimybė gali gąsdinti ir norėsis ją atmesti. Tačiau būtų labai naudinga sukaupti drąsą ir save išmėginti naujose kryptyse. Greitai suprasite, kad visos šios pastangos jums atneš didelės naudos. Šiuo laikotarpiu rekomenduojama domėtis naujomis idėjomis ir perspektyvomis. Ypač visuomeninės veiklos, socialinių tinklų, žiniasklaidos ir mokslo srityse. Jeigu kuriate kokią nors savarankišką veiklą, palankus metas jos pristatymui, atnaujinimui ar plėtrai.

Santykiai. Būsite nusiteikę bendrauti ir mielai pažindinsitės su naujais žmonėmis. Tai suteiks progą sutikti sau skirtąjį žmogų. Net jeigu taip ir nenutiks, nauji bičiuliai ir simpatijos suteiks daug gerų emocijų. Romantiškus santykius jau užmezgusios Svarstyklės vasario mėnesį jokių reikšmingų pokyčių nesulauks ir mėgausis ramybe.

Sveikata. Nevalia ignoruoti savo sveikatos. Teks jai skirti daugiau laiko. Mėnesio pabaigoje būsite irzlesni nei įprastai, jautriau reaguosite į aplinkos veiksnius. Patartina pasaugoti nervų sistemą, nepersitempti.

 

SKORPIONAS

(10 23–11 21)

Darbas ir pinigai. Darbų netruks, tačiau, jeigu tik įmanoma, reikėtų bent šiek tiek apriboti jų kiekį ir intensyvumą. Šį mėnesį patartina nesiblaškyti, nebandyti įvesti kokių nors naujovių ar daryti perversmo. Geriau viską palikti taip, kaip yra. Netinkamas metas ir naujoms sutartims ar deryboms su naujais verslo partneriais. Verčiau daugiau laiko skirti namams ir šeimai. Jėgas geriausia atgauti ramioje, savoje aplinkoje. Mėnesio pabaigoje jausitės geriau, įsivyraus ramesnis laikotarpis. Bus lengviau susišnekėti su aplinkiniais, o ir jūsų gyvybinė energija netikėtai atgis.

Santykiai. Laukia ne pats lengviausias periodas, pareikalausiantis daug sunkių apmąstymų ir lemtingų sprendimų. Antrąją pusę jau turintys, tačiau su ja ne visiškai laimingai besijaučiantys Skorpionai turės apsispręsti – išsaugoti senus santykius ar viską nutraukti ir atsiduoti naujai meilei. Pastarasis variantas rizikingas, todėl rekomenduojama lengvai neišsižadėti senų santykių. Juk jie daug stabilesni nei nauji romantiški, bet nežinia, kiek truksiantys santykiai.

Sveikata. Fiziologinių priežasčių blogai savijautai būti neturėtų, tačiau sveikatos būklę prastins nuotaikų kaita. Norėdami atrasti vidinę ramybę, turėtumėte daugiau laiko leisti gryname ore, teisingai subalansuoti darbo ir poilsio režimą ir pradėti sportuoti.

 

ŠAULYS

(11 22 – 12 21)

Darbas ir pinigai. Pirma mėnesio pusė Šauliams bus labai sėkminga. Ypač tiems, kurių profesinė veikla susijusi su bendravimu, kelionėmis, prekyba ir tarpininkavimu. Tikėtina, kad atsiras galimybė užmegzti svarbius ir naudingus ryšius. Netruks idėjų ir pačių galvose. Tinkamas metas jas plėtoti ir įgyvendinti. Svarbiausia nebijoti naujovių ir joms plačiai atsiverti. Nereikėtų atsisakyti pagalbos iš šalies, nes vasaris bus geras metas kolektyviniam darbui. Galbūt netgi teks savo darbą pristatyti visuomenėje. Taip pat verta pagalvoti apie tobulėjimą, mokymąsi. Šis mėnuo tam labai palankus. Visus šiuos darbus rekomenduojama pasistengti užbaigti iki mėnesio pabaigos, nes vėliau derėtų daugiau laiko skirti ne karjerai, o šeimai ir sau.

Santykiai. Nors būsite užsivertę darbais, neturėtumėte dėl jų pamiršti šeimos. Pats metas prisiminti sau brangius žmones ir puoselėti santykius su jais. Naudinga atgaivinti seniai pamirštas, bet visiems malonias tradicijas. Jeigu ir toliau ignoruosite antrąją pusę, labai pakenksite tarpusavio santykiams.

Sveikata. Nebūsite pačios geriausios būklės. Jausite energijos trūkumą, apatiją. Vertėtų patausoti jėgas ir daugiau laiko skirti poilsiui bei patinkančiai veiklai. Laisvalaikiu verčiau rinktis ramias, o ne audringas pramogas.

 

OŽIARAGIS

(12 22–01 19)

Darbas ir pinigai. Profesiniu atžvilgiu vasaris Ožiaragiams bus labai palankus metas. Pirmoje mėnesio pusėje nebūsite užsivertę darbais, todėl turėsite galimybę pasirūpinti savimi, savo finansine padėtimi ir buitimi. Taip pat tai puikus laikotarpis pakovoti dėl geresnio uždarbio. Svarbiausia prieš tai darant racionaliai įvertinti tai, ką darote ir kokį pelną įmonei atnešate, o tik tuomet, turint svarų pagrindą, prašyti daugiau pinigų. Jeigu nepasiseks gauti tai, ko norite, nereikėtų nusiminti. Vasarį galimi netikėti pasiūlymai ir galimybės. Juos verta apsvarstyti. Itin palankus metas kūrybinėje sferoje dirbantiems Ožiaragiams. Jie turės progą atsiskleisti ir parodyti savo talentą plačiajai visuomenei. Seksis ir tiems, kurie dirba žiniasklaidoje, mokslo, informacinių technologijų ar visuomeninės veiklos srityse. Norint pasiekti gerų rezultatų, galima dirbti ir individualiai, ir kolektyve.

Santykiai.  Nebūsite labai jausmingi, todėl romantiški reikalai rūpės mažai. Net jeigu kils kokių nesutarimų, jų nesureikšminsite, nes nepasiduosite emocijoms. Visus meilės reikalus vasario mėnesį Ožiaragiai spręs kliaudamiesi racionaliu mąstymu. Tokia strategija šiuo laikotarpiu tinkamiausia.

Sveikata. Rūpesčių dėl sveikatos kilti neturėtų. Nebent nuovargis darys savo, todėl reikėtų pasistengti nepersitempti.

 

VANDENIS

(01 20–02 18)

Darbas ir pinigai. Pirmoje mėnesio pusėje jausitės itin galingi ir veržlūs. Norėsis nuveikti kuo daugiau. Mėgausitės nevaržoma laisve ir saviraiškos galimybėmis. Netruks ir įžvalgos, o tai padės įgyvendinti net ir sunkias užduotis. Džiaugsitės ne tik fizine, bet ir dvasine jėga. Tai leis nepalūžti prieš iškilusius nesklandumus. Tinkamas laikotarpis suvokti savo poreikius ir atrasti stipriąją savo pusę. Antroji mėnesio pusė bus šiek tiek sudėtingesnė, nes prasiverš emocijos. Šiuo metu reikėtų mažiau rūpintis karjera ir daugiau laiko skirti buičiai, sau, savo sveikatai, stiliui ir kt. Derėtų nepamiršti išanalizuoti ir savo finansinės padėties bei tinkamai paskirstyti pinigus, antraip galite jų pritrūkti.

Santykiai. Vis dar vienišiems Vandeniams pagaliau nusišypsos sėkmė ir juos palankys geros emocijos. Kas jų kaltininkas? Naujas pažįstamas, su kuriuo galima užmegzti ir tvirtus romantiškus santykius. Svarbiausia nebijoti judėti pasroviui ir nesipriešinti likimo dovanoms. Antrąją pusę jau turintys Vandeniai mėgausis gal kiek monotoniškais, bet ramiais ir darniais santykiais.

Sveikata. Norėdami gerai jausitės, turėsite atitrūkti nuo darbų ir skirti pakankamai laiko poilsiui. Laisvu metu geriausia užsiimti dvasinėmis praktikomis. Itin rekomenduojama meditacija.

ŽUVYS

(02 19–03 20)

Darbas ir pinigai. Vasaris – metas, kada reikėtų kaupti jėgas ir maksimaliai apriboti darbų kiekį. Reikia griežtai susidėlioti prioritetus ir imtis to, kas neatidėliotina. Pirma mėnesio pusė bus gera, jeigu daugiau laiko dirbsite namuose arba vienumoje. Tai padės atrasti naudingų įžvalgų, padėsiančių ateityje. Gali būti, kad jūsų pagalbos prireiks aplinkiniams, tačiau neturėtumėte blaškytis ir nerimauti dėl to, kas jūsų neliečia. Įsiveldami į svetimas problemas tik tuščiai eikvosite savo energiją. Antra mėnesio pusė bus šiek tiek palankesnė ir ramesnė. Bus puikus metas užsiimti kūryba ir grožio puoselėjimu.

Santykiai. Nerimą kurstys ne tik profesinė veikla ir joje besisukiojantys žmonės, bet ir asmeniniai santykiai. Tiek vienišiams, tiek antrąją pusę turintiems šio Zodiako ženklo atstovams teks susidurti su pačiais įvairiausiais išbandymais. Nuo to, kaip juos išlaikysite, priklausys jūsų laimė ir tolimesnis gyvenimas. Tikėtinos naujos pažintys. Vienos bus džiaugsmingos, kitos padovanos ne pačių geriausių emocijų. Nors meilė ir protas du atskiri pasauliai, šį mėnesį juos teks suvienyti, norit būti laimingiems ir nepridaryti kvailysčių.

Sveikata. Būtina saugoti sveikatą, nepervargti, daugiau laiko skirti mėgstamai veiklai, bendravimui su maloniais žmonėmis. Svarbu atrasti vidinę harmoniją, tuomet savijauta nesiskųsite.

 

 

 

                

 

 

 

                

 

 

 

                

 

 

 

               

SigitaTARO © 2018. Sprendimas: P.S.