Straipsniai

Kovo mėnesio prognozė

Horoskopus sudarė tarologė ir astrologė Sigutė Benetienė

Tel. 8 612 63 537

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

www.sigitataro.lt

 

Bendros įžvalgos kovo mėnesiui

Kovo 1 d. patariama pozytiviai mąstyti ir pradėti įgyvendinti naujas idėjas. Žmonės gali ilgėtis grožio, tobulumo ir dieviškos meilės. To nepasiekus, gali kilti pagunda pasinerti į žalingus įpročius. Nuo kovo 6 d. prasidės aktyvus periodas politikos ir verslo srityse. Kovo pradžioje palanku pradėti derybas, sudaryti sutartis ir pan. Tačiau aktyvią veiklą verčiau atidėti ateičiai. Tai ypač patartina žmonėms, kurie nuolat susiduria su sportu,  patiria stiprią konkurenciją ir kt. Kovo 2 d.– kovo 20 d. itin palanku kurti, užsiimti dvasinėmis praktikomis, socialine veikla.

 

 

AVINAS (03 21–04 20)

Meilė. Jausitės pažeidžiami, jautriai reaguosite net į menkiausią kritiką. Vertėtų daugiau laiko skirti sau ir viską vertinti pozityviai. Pasiduodami emocijoms galite įsigyti slaptų priešų. Turintys antrąją pusę, bet dar oficialiai neįteisinę santykių, gali nuspręsti kartu apsigyventi. Susituokusios poros santykiuose atras ramybę.

Darbas ir pinigai. Pirmas dvi mėnesio savaites patariama sulėtinti gyvenimo tempą, nereikalingus darbus atidėti ateičiai ir daugiau laiko skirti poilsiui. Tinkamas metas susimąstyti ir giliau pažvelgti į tai, kas vyksta aplinkui. Laisvą laiką naudinga leisti su artimaisiais. Jeigu skirsite laiko savianalizei, surasite tikrąją gyvenimo kryptį ir suprasite tikrąsias vertybes. Patariama atsargiau priiminėti svarbius sprendimus, vengti kraštutinumų ir konfliktų.

Sveikata. Imunitetas bus silpnesnis nei įprastai. Svarbu nepervargti, stengtis jį sustiprinti. Antraip peršalsite arba gali grėsti įvairios infekcijos.

 

JAUTIS (04 21–05 20)

Meilė. Metų pradžioje šio ženklo atstovai padarę klaidų ir iki šiol negalintys jų pamiršti, dabar turės progą jas ištaisyti. Jeigu elgsitės apgalvotai ir nepasiduosite principams, santykiai su mylimuoju taps kur kas šiltesni. Tikėtina, kad susitaikys išsiskyrusios poros.

Darbas ir pinigai. Pirmos dvi mėnesio savaitės bus sėkmingos. Puikiai klostysis santykiai su kolektyvu. Dauguma bendradarbių jus išklausys ir džiaugsis, jeigu sutiksite pasidalyti sukauptomis žiniomis. Asmenims, kurių veikla susijusi su dvasine, menine, grožio ar socialinio darbo sritimis, bus palankus metas sustiprinti savo autoritetą. Jaučiai, dirbantys aktyvų ir konkretų darbą, jaus aplinkinių pasyvumą bei abejones. Tai gali erzinti. Kovo pabaigoje prasidės itin sėkmingas periodas, tačiau vis tiek reiks elgtis atsargiai ir ramiai.

Sveikata. Reikėtų susirūpinti šlapimo pūsle. Tikėtina, kad kovo mėnesį šio susirgimo simptomai paūmės. 

 

DVYNIAI (05 21–06 21)

Meilė. Šį mėnesį svarbu nepasiduoti emocijoms.Gali paaiškėti, kad ne visi asmenys jums linki gero. Net ir tokiu atveju būtina išlikti ramiems, budriems ir neprovokuoti barnių. Meilės srityje laukia daug konfliktų, tačiau vėliau situacija pagerės. Šeimas sukūrę Dvyniai susidurs su vaikų auklėjimo problemomis.

Darbas ir pinigai. Darbo srityje sulauksite daug gerų perspektyvų. Svarbu jų nepražiopsoti. Patariama užmegzti ryšius su užsienio partneriais. Galbūt pavyks sudaryti pelningą sandorį. Itin palankus metas kūrėjams ir tiems, kurie stengiasi visuomenės labui, kad ji taptų žmoniškesnė ir civilizuotesnė. Per pirmas dvi kovo savaites galėsite lengviau suvokti nematerialius gyvenimo tikslus. Svarbiausia nepasiduoti aplinkinių įtakai.     

Sveikata. Netuėtų kiltisveikatos problemų.

 

VĖŽYS (06 22–07 22)

Meilė. Kovas bus palankus metas šiltiems jausmams. Vieniši šio ženklo atstovai sutiks įdomių žmonių.  Gali būti, kad naujos pažintys taps rimtais ir tvirtais santykiais. Šeimas jau sukūrę Vėžiai galės mėgautis ramybe ir harmonija. Net jeigu ir kils kokių nors nesusipratimų, jie bus greitai numalšinti.

Darbas ir pinigai. Šį mėnesį Vėžius lydės įkvėpimas ir sėkmė. Ypač palankus metas bus tiems, kurie dirba švietimo, administravimo, kūrybos, socialinio darbo arba turizmo srityse. Palankus metas naujiems darbams pradėti. Todėl nevalia snausti ir laukti geresnio rytojaus. Mėnesio viduryje teks elgtis apdairiau, ypač atsargiai reikės bendrauti su vadovais. Kovo pabaigoje būtina stengtis išlikti kuo ramesniems ir jokiu būdu nepaminti savo interesų. 

Sveikata. Šį mėnesį spinduliuosite pozityvią energiją. Tą jaus ir aplinkiniai. Dėl to negrės jokios sveikatos problemos.  

 

LIŪTAS (07 23–08 22)

Meilė. Kovo pradžioje būsite labai emocingi, pažeidžiami ir jautriai reaguosite į visas nesėkmes. Patariama daugiau laiko skirti sau ir nebendrauti su nepažįstamais žmonėmis, kurie galėtų jus įskaudinti. Mėnesio pabaigoje nenorėsite klausytis su meile susijusių patarimų, tačiau į juos derėtų atsižvelgti. Šeimas sukūrusių Liūtų laukia ramus gyvenimas. Beje, tikėtina, kad apsilankys ne itin malonūs giminaičiai.

Darbas ir pinigai. Metas suvokti, kad visų darbų negalite padaryti vieni. Patartina susidėlioti prioritetus ir sumažinti darbo krūvį. Elkitės pagarbiai bendraudami su autoritetingais žmonėmis. Antraip neišvengsite konfliktų. Beje, kovo mėnesį itin svarbu būti apdairiems tvarkant finansinius reikalus. Labai norėsis išlaidauti, tačiau šiai pagundai nevalia pasiduoti.

Sveikata. Galite jausti emocinį nestabilumą, nerimą. Mėnesio pabaigoje sustiprėsite fiziškai ir psichologiškai. 

 

MERGELĖ (08 23–09 22)

Meilė. Romantiški santykiai klostysis gerai. Tikėtina, kad išsiskyrę partneriai susitaikys ir vėl galės džiaugtsi vienas kito draugija. Tačiau jei buvusių santykių nenorite atnaujinti, derėtų susiratsi kitą partnerį. Šeimas sukūrusios Mergelės mėgausis harmonija. Pagerės santykiai ir su giminaičiais.

Darbas ir pinigai. Pirma mėnesio pusė palanki saviraiškai, kūrybai ir intensyviam bendravimui. Puikus metas megzti ne tik draugiškus santykius, bet ir ieškoti potencialių partnerių. Darbe galimos reikšmingos permainos. Dėl to svarbu pradėtus darbus baigti iki mėnesio pabaigos. Kovo paskutinėmis dienomis galimos finansinės problemos, dėl kurių bus kaltos nenumatytos išlaidos. Dėl to būtina pasistengti neišlaidauti.  Taip pat gali tekti aktyviai spręsti palikimo, draudimo, kredito klausimus.

Sveikata. Kovo mėnesį svarbu nepervargti, neskubėti ir skirti laiko sau. Vertėtų budriai vairuoti automobilį, būti atsargesniems su įvairiais mechaniniais bei elektros prietaisais.

 

SVARSTYKLĖS (09 23–10 22)

Meilė. Romantiški santykiai pareikalaus kantrybės ir ištvermės. Vyraus nesutarimai, pykčiai. Norėdami sušvelninti situaciją, turėsite būti rūpestingesni. Šeimas sukūrusioms Svarstyklės teks išlikti lanksčioms, dažniau nusileisti ir valdyti pyktį. Kovo pabaigoje meilės santykiai turėtų pagerėti.

Darbas ir pinigai. Mėnesio pradžia apdovanos produktyvumu. Itin didelis pasisekimas laukia tų, kurie dirba meno, medicinos, labdaros arba socialinio darbo srityse. Šiuo metu profesinėje veikloje svarbu ne tik atkreipti dėmesį į savo poreikius, bet ir nepamiršti pasirūpinti kitais. Jeigu darysite tai, kas patinka, sulauksite puikių rezultatų. Tikėtina, kad galėsite įgyvendinti senus sumanymus ir svajones. Norėsite keisti ne tik save, bet ir aplinką. Tai bus į naudą.

Sveikata. Patartina pradėti sportuoti arba rytais mankštintis. Taip jaustitės žvalesni, energingesni ir nekibs ligos. Tinkamas metas atlikti kosmetines procedūras ir pakeisti mitybos įpročius.

 

SKORPIONAS (10 23–11 21)

Meilė. Kovo mėnesį šio ženklo atstovai meilės srityje tiesiog „sublizgės“. Norintys surasti antrąją pusę turėtų dažniau lankytis viešuose renginiuose, pavyzdžiui, parodose, vakarėliuose. Tikėtina, kad naujai užmegztas ryšys išsivystys į gražią draugystę. Šeimas sukūrę Skorpionai džiaugsis artimųjų draugija, vaikais. Santykiai šeimoje taps geresni nei anksčiau.

Darbas ir pinigai. Sėkminga kovo pradžia, ypač tiems, kurių darbas susijęs su kūryba, daile, amatais, dvasine veikla arba labdara. Tai puikus metas megzti naujas pažintis. Vėliau jos gali atnešti puikių rezultatų. Itin sėkmingai seksis bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo laikotarpiu nesunkiai gebėsite nurungti visus konkurentus. Vis dėlto pernelyg atsipalaiduoti ir džiaugtis nederėtų. Gali tekti spręsti juridinius klausimus.

Sveikata. Šį mėnesį neturėtų vargintisveikatos problemos. Tačiau kovo pabaigoje reikėtų būti atsargesniems vairuojant.

 

ŠAULYS (11 22–12 21)

Meilė. Patartina daug laiko skirti šeimai.Meilės srityje laukia trumpalaikis pagerėjimas. Su artimaisiais sklandžiai spręsite iškilusias problemas ir jausitės laimingi. Gali būti, kad kartu su brangiais žmonėmis nuspręsite įsigyti naują būstą. Kovo pabaiga tam puikiai tinka.

Darbas ir pinigai. Sunkiai seksis dirbti, ypač pirmas dvi kovo savaites. Būsite jautrūs ir pažeidžiami. Sunkiai seksis tiems, kurie dirba dideliuose kolektyvuose. Sėkmė šypsos tiems, kurie gebės daugiau laiko praleisti vienumoje ir sumažinti darbo krūvį. Svarbiausia neskubėti ir tuščiai neeikvoti jėgų. Verčiau daugiau laiko skirti savianalizei. Tai gali padėti rasti atsakymus į jums svarbius klausimus. Kovo pabaigoje patariama spręsti problemas, susijusias su finansais.

Sveikata. Jausitės pavargę ir apatiški. Svajosite apie poilsį ir miegą. Patariama nuvažiuoti pailsėti prie jūros. Jeigu nesusirūpinsite mitybos įpročiais, galite priaugti svorio. Todėl daugiau judėkite ir sveikai maitinkitės.

 

OŽIARAGIS (12 22–01 19)

Meilė. Patartina daugiau dėmesio skirti šeimai, artimiesiems, draugams. Galite atnaujinti brangius, bet šiek tiek primirštus ryšius. Šeimas sukūrusių Ožiaragių santykiai su antrąja puse pagerės. Partnerio dar neturintys šio ženklo atstovai gali tikėtis naujų pažinčių, kurios gali virsti rimtais santykiais.

Darbas ir pinigai. Kovo pirma pusė bus įdomi, sėkminga ir produktyvi. Palankus metas bendrauti, megzti naujas pažintis ir vykdyti įvairius sutarimus. Galimos kelionės. Vienos bus artimos, kitos – nuneš į tolimus kraštus. Labiausiai seksis tiems, kurių profesinė veikla susijusi su dvasinėmis praktikomis, kūryba, amatais, rašymu, psichologija ir labdara. Palankus laikas ruošti verslo planus, nes po metų jie atneš gerų rezultatų. Mėnesio pabaigoje patariama spręsti finansinius reikalus.  

Sveikata. Netrūks energijos ir geros nuotaikos, todėl visos ligos jus aplenks.

 

VANDENIS (01 20–02 18)

Meilė. Teks daug bendrauti, keliauti, sutikti naujų žmonių. Vis dėlto derėtų pasistengti neįsipareigoti. Šiuo laikotarpiu pažadus dalysite noriai, tačiau juos ištesėti bus gerokai sunkiau. Meilės reikaluose esančios problemos liks neišspręstos. Tačiau kursite planus ir nesuskite galvos dėl partnerio rūpesčių.

Darbas ir pinigai. Pirmoje kovo pusėje norėsis ramybės. Tai metas, kai daugiau laiko reikėtų skirti sau, dvasinėms praktikoms arba buities tvarkymui, o ne darbui ir pareigoms. Juolab kad šiuo metu norėsis jaukumo. Tačiau visiškai nutolti nuo materialaus ir racionalaus pasaulio nederėtų. Šis mėnuo tinkamas pasigilinti į savo finansinius reikalus. Patariama išanalizuoti, kiek ir kur išleidžiate pinigų. Taip pat derėtų pasvarstyti, kaip išradingai ir sąžiningai galėtumėte padidinti savo uždarbį.

Sveikata. Reikėtų pasisaugoti peršalimo ir infekcinių ligų. Nederėtų ignoruoti ir lėtinių susirgimų.

 

ŽUVYS (02 19–03 20)

Meilė. Kovo mėnuo palankus meilei. Galėsite mėgautis laimingais ir romantiškais santykiais. Su antrąja puse sutarsite gerai, vienas kitam rodysite dėmesį ir šiltus jausmus. Būtų puiku, jeigu abu išvyktumėte kur nors pailsėti.

Darbas ir pinigai. Kovas Žuvims labai sėkmingas mėnuo, ypač periodas po gimtadienio. Per šį laikotarpį galėsite atskleisti savo asmenybę, talentus, išsakyti poreikius. Patariama daugiau laiko skirti dalykams, kurie jums tikrai įdomūs ir svarbūs, bet jiems niekaip nerandate laiko. Geriausiai seksis tiems, kurie dirba kūrybos, psichologijos, socialinio darbo ar dvasinės praktikos srityse. Mėnesio pabaigoje teks laiko skirti konkretesnei ir materialesnei veiklai. Svarbiausia ilgai nedelsti tvarkant finansinius reikalus. Beje, teks skirti dėmesio ir savo įvaizdžiui. Nuo jo gali priklausyti tolimesnė sėkmė.

Sveikata. Jausitės energingi ir veiklūs. Tinkamas laikotarpis pasirūpinti savo išvaizda, pasilepinti.

 

 

SigitaTARO © 2018. Sprendimas: P.S.