Straipsniai

Balandžio mėnesio prognozės

Horoskopus sudarė tarologė-astrologė Sigutė Benetienė 

Tel. 861263537

El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

www.sigitataro.lt

 

Bendros įžvalgos balandžio mėnesiui

Vienas sudėtingiausių šių metų mėnesių, atnešiantis daug įvairovės. Tikėtini staigūs pokyčiai, naujovės, susijusios su informacija ir technologijomis. Balandžio mėnesį svarbu išlikti atsargiems, apdairiems ir vengti konfliktų. Dauguma jaus dirglumą, nervingumą, galimi agresijos protrūkiai. Itin atsargiems derėtų būti prie vairo, nes bus padidėjusi avarijų tikimybė.

 

 

AVINAS (03 21–04 20)

Darbas ir pinigai. Svarbiausia tramdyti savo principus ir užsispyrimą, nes atsidursite tarp dviejų ugnių ir patys nusvilsite. Viskas, ką darysite blogo, gali atsisukti prieš jus pačius. Dėl to itin svarbu išlikti diplomatiškiems, nekalbėti be reikalo ir vengti bet kokių konfliktinių situacijų. Juolab, kad balandį jausite didelę priklausomybę nuo partnerių. Finansinė padėtis nebus stabili. Gali tekti spręsti nekilnojamojo turto problemas.

Santykiai. Meilės reikaluose laukia įdomybės. Romantiškus santykius užmezgę Avinai gali sužinoti intriguojančią paslaptį apie savo partnerį. Ji nebus maloni. Tačiau nėra to blogo, kas neišeina į gerą. Išaiškėjusi tiesa padės apsispręsti, ar norite toliau likti su tuo žmogumi. Šeimas sukūrę žmonės taip pat neišvengs intrigų ir konfliktų. Nepatartina skubėti juos nutraukti, nes jie gali padėti išsiaiškinti esmines santykių problemas ir padėti rasti jų sprendimo būdą.

Sveikata. Patirsite daug streso, jausitės nuvargę, kentės nervų sistema. Tai kenks ne tik psichinei, bet ir fizinei būklei. Norėdami išlikti sveiki, turėtumėte rūpintis sveika gyvensena, daugiau sportuoti, bet kartu ir nepervargti. Naudingi pasivaikščiojimai gryname ore.     

 

JAUTIS (04 21 – 05 20)

Darbas ir pinigai. Balandis pateiks ne pačių maloniausių siurprizų. Jaučiams teks šiek tiek pristabdyti gyvenimo tempą ir susimąstyti, ar einama teisingu keliu. Gali iškilti seniai pamirštos neišspręstos finansinės problemos. Deja, nuo jų bėgti nebebus galima, teks jas ryžtingai spręsti. Tikėtini ir juridiniai rūpesčiai. Svarbiausia nepasiduoti jokioms intrigoms ir kliautis racionaliu protu. Vadovams pravartu pasidomėti, kuo užsiima pavaldiniai. Belieka apsišarvuoti kantrybe, kitą mėnesį situacija pagerės.       

Santykiai. Nesvarbu, ar turite antrąją pusę, ar jos vis dar tik ieškote, daug laiko romantiškiems santykiams neliks. Viską užgoš netikėtai iškilusios giminaičių problemos. Jeigu artimiesiems galite padėti, nereikėtų atsisakyti ištiesti pagalbos rankos. Tačiau, jeigu giminaičių problemos jums neišsprendžiamos, verčiau tiesiog nusiraminti ir viską stebėti iš šalies. Tikėtina, kad viską į vietas sudėlios laikas.

Sveikata. Pats metas pasirūpinti chroniškų įsisenėjusių ligų gydymu. Nepakenks ir profilaktinis sveikatos patikrinimas. Taip pat rekomenduojama atidžiau vairuoti automobilį, nes galimi nelaimingi atsitikimai kelyje.   

 

DVYNIAI (05 21–06 21)

Darbas ir pinigai. Balandį Dvyniai jausis tokie laimingi, kad skrajos virš debesų ir niekaip negalės susikaupti žemiškiems darbams. Vis dėlto teks kažkaip susikaupti, išsaugoti stabilumą ir susikoncentruoti ties svarbiausiais darbais. Jų laukia nemažai. Šis laikotarpis Dvynius apipils nuotykiais ir įvykių gausa. Laimei, aplink šalia bus nemažai draugiškai nusiteikusių žmonių, iš kurių sulauksite didelio palaikymo. Svarbu pasistengti kontroliuoti savo finansus. Apskritai piniginiai reikalai klostysis gerai. Laukia netikėtos išlaidos, bet pajamų netruks.

Santykiai. Ramybe čia nė nekvepės. Teks akis į akį susidurti su santykiuose iškylančiais klausimais, kurie iki šiol atrodė neišsprendžiami. Kiekviena pora susidurs su skirtingomis problemomis. Jų nebebus galima ignoruoti. Šeimas sukūrusiems Dvyniams rūpesčių kels vaikai. Teks nemažai dėl jų paišlaidauti. Svarbu nepasiduoti jų kaprizams ir suvokti, kad pinigai neatstos tėvų meilės. Apskritai reikėtų daugiau laiko skirti mažiesiems šeimos nariams, daugiau su jais bendrauti.

Sveikata. Jausitės pilni energijos, todėl sveikata tikrai nesiskųsite. Tikėtini nebent nervinės sistemos sutrikimai, dėl kurių bus kalti balandžio mėnesio neramumai.

 

VĖŽYS (06 22–07 22)

Darbas ir pinigai. Balandį būtina pristabdyti savo tempus, sustoti ir pamąstyti, kur link skubate. Prisiversti tai padaryti nebus lengva, bet svarbu. Gali kilti nesutarimų su bendradarbiais, bet visas iškilusias problemas reikėtų bandyti išspręsti taikiai. Išsaugoję harmoningus santykius pasieksite kur kas daugiau negu pykdamiesi ir bandydami kažką įrodyti. Itin palankus metas plėtoti ryšius ne tik su esančiais šalia, bet ir su užsienio partneriais. Finansinė padėtis išliks stabili, todėl jaudintis nebus dėl ko. Gali būti, kad pajamos netgi padidės.

Santykiai. Meilės reikaluose toli gražu nebus ramu. Net jeigu iki šiol su partneriu sutarėte puikiai, kils konfliktų grėsmė. Pykčiai kils dėl menkiausių smulkmenų, buities darbų, remonto ir kt.  Prieš kaltinant antrąją pusę, svarbu suvokti, ko patys iš tiesų norite. Tik suvokę savo padėtį ir siekius, galėsite priimti reikšmingus sprendimus.  

Sveikata. Turėsite daug energijos, todėl kils noras daugiau dirbti. Tačiau persistengti nerekomenduojama, antraip gali nukentėti sveikata. Patartina gerai išsimiegoti, daugiau laiko skirti poilsiui, mėgstamai veiklai.

 

LIŪTAS (07 23–08 22)

Darbas ir pinigai. Balandį Liūtai jausis ramesni ir švelnesni, tačiau jiems teks pakovoti už vietą po saule. Darbe galimi ne tik konfliktai, bet ir praradimai. Iš pradžių atrodys, kad žemė slysta iš po kojų ir nieko dėl to negalite padaryti. Vėliau paaiškės, kad dauguma pokyčių tik į naudą, nors ir atrodo baisūs bei skausmingi. Net jeigu kai kurie jų tikrai atneš žalos, verčiau tyliai su ja susitaikyti. Pykčiai tik sukels dar daugiau nesusipratimų. Finansinė padėtis taip pat nedžiugins. Išlaidos bus didesnės negu pajamos, todėl svarbu kruopščiai planuoti ir stebėti, kur iškeliauja pinigai.

Santykiai. Ypatingų pokyčių ar įvykių nenusimato. Svarbiausia bus išsaugoti gerą savo reputaciją. Jai pavojų kels netikėtai iš praeities atsiradęs žmogus. Jis primins apie praeities įvykius, kuriuos visiškai būsite užmiršę. Kai kurie jų gali būti kompromituojantys. Į viešumą iškilusi informacija gali griauti ne tik dabartinius santykius, bet ir pakenkti profesinei sričiai.

Sveikata. Gali kamuoti paaštrėję lėtinių ligų simptomai. Tai ypač tikėtina pagyvenusiems žmonėms. Taip pat rekomenduojama būti atsargesniems, nes balandį padidėjusi traumų tikimybė.

 

MERGELĖ (08 23–09 22)

Darbas ir pinigai. Šiuo laikotarpiu laukia permainos. Jos sukels nemažai nerimo ar net streso. Naujovių neišvengsite, todėl neverta joms priešintis. Geriausia joms iš anksto nusiteikti ir ramiai pasitikti. Daugiausiai problemų šiuo laikotarpiu kels finansinė padėtis. Labiausiai tikėtina, kad tai bus susiję su verslu arba nekilnojamuoju turtu. Šios sritys pareikalaus didesnių nei tikėtasi mokesčių. Dėl to balandžio mėnesio išlaidos bus didesnės negu pajamos. Laimei, galima tikėtis draugų pagalbos.

Santykiai. Visa santykių kontrolė išslys iš jūsų rankų. Jausitės pasimetę, nežinosite, ko norite. Net tos Mergelės, kurios yra užmezgusios meilės ryšius, pasiners į svarstymus, ar tie santykiai iš tiesų tokie, kokie turi būti ir ar apskritai jie reikalingi. Užuot kankinę save ir negalėdami rasti tinkamo atsakymo, turėtumėte pasistengti į viską pažiūrėti iš šalies. Tai padės objektyviai įvertinti situaciją. Šeimas sukūrusioms Mergelėms iškils rūpesčių su vaikais. Gali tekti skirti papildomų pinigų jų mokslams arba gydymui. Taip pat tikėtinos žinios iš tolimo giminaičio.

Sveikata. Reikėtų saugotis traumų buityje, atsargiai elgtis su elektros prietaisais. Apskritai rekomenduojama pasaugoti savo sveikatą.       

 

SVARSTYKLĖS (09 23–10 22)

Darbas ir pinigai. Netinkamas metas atsipalaidavimui. Balandis pareikalaus daug atidumo ir kantrybės. Šiuo laikotarpiu privalote būti itin atsargūs, nes gresia įvairios klaidos, praradimai, apsiskaičiavimai. Intrigų išvengti bus tikrai sunku. Nepaisant to, finansinė padėtis išliks pakankamai stabili. Jeigu bus priimti teisingi sprendimai, ji gali net pagerėti.

Santykiai. Romantiški santykiai nebus labai džiuginantys. Galimi pykčiai su partneriu. Deja, dėl jų galėsite kaltinti tik save. Nesantaiką kurs jūsų pačių netinkamas poelgis. Todėl balandį svarbu prieš ką nors darant gerai apsvarstyti galimus rezultatus. Tikėtina ir tai, kad patys meilės ryšiuose kelsite bangas, dorai nė nesuprasdami, ko tuo siekiate ir ko iš tiesų norite. Jeigu tik įmanoma, šiuo laikotarpiu apskritai verčiau negvildenti santykių problemų ir pasistengti jų sprendimą atidėti tolesniam laikotarpiui. Šiuo metu bus priimami neracionalūs sprendimai.

Sveikata. Jeigu jums brangi jūsų sveikata, metas liautis bėgus ir skirti laiko poilsiui. Tai ypač svarbu antroje mėnesio pusėje. Reikėtų daugiau laiko skirti savo pomėgiams, meditacijai. Vakarais rekomenduojama pasilepinti šilta vonia ir puodeliu raminančios arbatos.

 

SKORPIONAS (10 23–11 21)

Darbas ir pinigai. Skorpionų laukia sudėtingas išbandymų metas, kuomet teks susikaupti ir priimti lemtingus sprendimus. Suprasite, kad visko aprėpti dviem rankomis nepavyks, todėl teks susidėlioti prioritetus, objektyviai apskaičiuoti savo jėgtas ir išsirinkti tas sritis, kuriose galite atsiskleisti geriausiai. Labai norėsis viską atlikti paskubomis ir judėti pirmyn, tačiau reikės elgtis atvirkščiai – sustoti ir pamąstyti, kur lekiate. Finansinė padėtis nebus labai gera, tačiau nieko keisti šiuo metu neverta, nes įdėtos pastangos nueis perniek. Belieka laukti – po mėnesio ar dviejų situacija pagerės.

Santykiai. Nors pavasaris įsibėgės, tačiau Skorpionams meilės reikalai mažai rūpės. Visos mintys suksis apie darbą ir kitus rūpesčius. Nepaisant to, kad partneriui skirs itin mažai dėmesio, iš jo sulauks palaikymo ir šilumos. Šeimas sukūrę Skorpionai galės pasidžiaugti mažųjų šeimos narių pasiekimais. Ryšiai su kitais giminaičiais bus ne tokie malonūs – gali kilti barnių.       

Sveikata. Sveikata nesiskųsite, tačiau reikėtų pasisaugoti traumų bei avarijų. Buityje svarbu atsargiai elgtis su elektros prietaisais ir aštriais daiktais. Apskritai derėtų mažiau rizikuoti savo sveikata.

 

ŠAULYS (11 22 – 12 21)

Darbas ir pinigai. Šiuo laikotarpiu teks kliautis savo jėgomis ir protu. Neverta ieškoti paramos iš šalies. Svarbiausia nesivelti į neaiškius reikalus, nes galite nukentėti. Tikėtinos problemos su dalykiniais partneriais, bendradarbiais. Jie gali jus apgauti, todėl turėtumėte būti itin budrūs ir atsirinkti, kam ką sakyti, o kada verčiau turimą informaciją pasilaikyti sau. Jeigu kils kokių rūpesčių, svarbu viską išsiaiškinti ir nepalikti visko ateičiai. Finansinė padėtis bus nebloga, nors išlaidų pareikalaus ir asmeninis gyvenimas, ir verslo reikalai.

Santykiai. Meilės santykiuose laukia išbandymų ir pasirinkimų metas. Teks patirti nemažai skausmingų akimirkų, kils konfliktų. Viskas dėl to, kad išaiškės, jog antroji pusė nėra tokią sąžininga, kaip manėte iki šiol. Teks apsispręsti, ar galite su tuo susitaikyti, atleisti visus mylimo žmogaus paklydimus ir melagystes bei gyventi toliau, ar verčiau pasukti savais keliais. Šeimas sukūrę Šauliai nerimaus dėl išlaidų, nekilnojamojo turto, vaikų išlaikymo. Pastariesiems rekomenduojama skirti daugiau dėmesio.

Sveikata. Nepaisant iškilusių rūpesčių, Šauliai jausis gerai ir jokios sveikatos problemos nedrums ramybės.

 

OŽIARAGIS (12 22–01 19)

Darbas ir pinigai. Nebus tinkamas metas imtis naujų veiklų, kažkur skubėti, dėl kažko varžytis. Rekomenduojama šiek tiek nurimti, sustoti, pamąstyti apie tai, ką veikiate. Profesinėje srityje tikėtini dideli pokyčiai. Galbūt jūsų įmonėje bus reorganizacija, paliesianti ir jus. Svarbūs pokyčiai laukia ir tų, kurie užsiima savarankiška veikla, plėtoja nuosavą verslą. Visa tai pakenks finansams. Pajamų bus mažiau nei reikės visoms išlaidoms padengti, todėl finansinė padėtis nedžiugins. Tikėtina, kad kils noras parduoti nekilnojamąjį turtą.

Santykiai. Nebus laiko kada svajoti apie romantiškus santykius. Mintis okupuos buities rūpesčiai ir problemos profesinėje srityje. Todėl reikšmingų pokyčių meilės fronte nesulauks nei vienišos širdys, nei antrąją pusę turintys Ožiaragiai.

Sveikata. Balandis bus gana įtemptas mėnuo, pareikalausiantis nemažai nervų. Todėl nieko keisto, jeigu mėnesio pabaigoje jausitės nuvargę, sugniuždyti, labiausia kentės nervų sistema. Rekomenduojama imtis atpalaiduojančios veiklos, daugiau laiko skirti poilsiui, pomėgiams, buvimui su artimaisiais. Gali prireikti net raminamųjų vaistų.

 

VANDENIS (01 20–02 18)

Darbas ir pinigai. Net jeigu pavasarinė saulutė kels norą atsipalaiduoti ir patinginiauti, metas tam nebus palankus. Balandžio mėnesį teks sukaupti visas jėgas ir ryžtą. Tik nuoširdžių pastangų ir kantrybės negailintys Vandeniai pasieks užsibrėžto tikslo. Tačiau vien atsidavimo darbui nepakaks. Bus svarbu laikytis drausmės ir tvarkos. Be to, būtina veikti nuosekliai. Blaškydamiesi toli nenukeliausite. Šiuo laikotarpiu itin svarbu būti atidiems pasirašinėjant dokumentus – būtina kruopščiai išanalizuoti, o kuo pasirašote ir kokius įsipareigojimus duodate. Antraip galimos skaudžios klaidos ir apgavystės. Norėsis paišlaidauti, tačiau rekomenduojama griežtai planuoti savo išlaidas ir kontroliuoti finansinę situaciją. Meno žmonės gali tikėtis didesnių pajamų.

Santykiai. Viskas bus gerai, jeigu sugebėsite kontroliuoti savo emocijas. Balandžio mėnesį nevalia demonstruoti jokių principų, nepagrįsto pykčio. Svarbu vengti ginčų, antraip gali kilti rimti barniai, užsitęsiantys ilgam.

Sveikata. Gali varginti lėtinės ligos. Tikėčiausi nervų sistemos negalavimai. Nevalia jų ignoruoti, antraip padėtis gali tapti rimta.

 

ŽUVYS (02 19–03 20)

Darbas ir pinigai. Balandį Žuvys daugiau šnekės, negu realiai ką nors veiks. Metas keisti požiūrį į darbą. Žodžiais nieko nepasieksite. Norėdami pasiekti užsibrėžtą tikslą, turėsite įdėti sunkaus darbo, atsidavimo ir kantrybės. Atidumo pareikalaus ir finansinė padėtis. Itin budrūs turėtumėte išlikti pasirašinėjant sutartis ir įvairius dokumentus. Gali užklupti nenumatytos išlaidos. Tikėtina, kad jos bus susijusios su šeimos problemomis. Todėl svarbu pasistengti nešvaistyti pinigų veltui. Būtina pasverti savo galimybes.         

Santykiai. Neramus metas, apgaubtas daugybe neigiamų emocijų, pykčių. Daugiausiai nesutarimų gali kilti dėl finansinių klausimų. Kažkodėl pinigai gali atrodyti svarbesni už harmoningą tarpusavio ryšį su antrąja puse. Kilus nesantaikai, nevalia jos ignoruoti. Tik viską išsiaiškinę galėsite ramiai gyventi ir džiaugtis vienas kito buvimu šalia. Beje, reikia būti supratingesniems ir paisyti ne tik savo, bet ir mylimo žmogaus nuomonės bei poreikių.

Sveikata. Šiuo laikotarpiu reikia būti atsargiems, labiau tausoti savo sveikatą, nes gresia traumos ir netikėti susirgimai. Patartina daugiau laiko leisti gryname ore, pailsėti.

 

Jūratė, 2014 m. kovo 10 d.

SigitaTARO © 2018. Sprendimas: P.S.