Straipsniai

Reikšmingi gyvenimo skaičiai

Nesvarbu, ar mėgstate matematiką, ar esate iš tų, kuriems nepatinka skaičiai. Vis dėlto jie žmogų lydi visą gyvenimą. Dažnai nesusimąstome, kiek skaičių mus supa – gimimo data, amžius, automobilio, būsto, telefono numeriai, įvairių prekių kainos ir kt. Šiame skaičių labirinte prasmės kur kas daugiau, nei daugelis mano. Todėl į kai kuriuos skaičius siūlome atkreipti dėmesį.

 

 

Ką atskleidžia gyvenimo skaičius?

Kaip apskaičiuoti? Sudėti savo gimimo datos skaitmenis, kol išeis vienaženklis skaičius. Pavyzdžiui, jeigu gimėte 1970 m. sausio 1 d. (1970-01-01), jūsų gyvenimo skaičius bus: 1 970 + 1 + 1 = 1 972 = 1 + 9 + 7 + 2 = 19 = 1 + 9 = 10 = 1 + 0 = 1. Šiuo atveju gyvenimo skaičius – 1. Dviženklių skaitmenų nereikia versti vienaženkliais tuomet, jeigu gaunami skaičiai 11, 22 arba 33.

Gyvenimo skaičius

Žmogaus savybės

1

Darbštus, gimęs būti lyderiu žmogus, labiau už viską vertinantis laisvę. Jam nestinga energijos ir kūrybingumo. Šios asmenybės trokšta pripažinimo. Todėl siekdamos tikslo būna labai ryžtingos ir drąsios. Šie žmonės itin kritiški sau ir kitiems. Netoleruoja tingumo, geba vienu metu daryti kelis darbus. Jie turėtų pasisaugoti ir netapti egocentriškais.

2

Šiems žmonėms svarbiausia harmonija ir taika. Nenorėdami kelti konfliktų kartais bijo pasakyti savo nuomonę. Tai itin supratingos ir tolerantiškos asmenybės, visuomet gebančios rasti kompromisą. Jos yra itin ištikimos, todėl jei antrajai pusei prisipažįsta mylint, vadinasi, su tuo žmogumi ketina praleisti visą gyvenimą. Tokie žmonės visuomet išklauso kitų nuomonę, niekuomet neatsisako padėti, išlieka nuoširdūs. Yra pernelyg jautrūs, drovūs, turi daug kompleksų. Todėl jiems būtina labiau pasitikėti savimi.     

3

Vieni kūrybingiausių ir komunikabiliausių žmonių, dažnai pasirenkančių menininkų kelią. Tai trykštantys energija, charizmatiški optimistai, gera nuotaika bandantys užkrėsti ir kitus. Jie labai dosnūs, draugiški ir supratingi. Galėtų būti puikūs psichologai, nes gerai perpranta kitų mintis, jausmus ir geba tinkamai į juos reaguoti. Šie žmonės iš gyvenimo ima viską, ką šis duoda. Gyvena šia diena ir apie rytdieną negalvoja. Dažnai būna neatsakingi ir nepraktiški. Dėl to dažnai nukenčia jų finansinė padėtis.

4

Darbščios, kruopščios, praktiškos ir pareigingos asmenybės. Tai labai žemiški žmonės, vertinantys aiškumą ir atvirumą. Jiems patinka komfortas, bet gyvenime niekada nesirenka lengviausio kelio. Šios organizuotos asmenybės geriausiai jaučiasi tuomet, kai viskas vyksta pagal planą. Siekdamos užsibrėžto tikslo gali būti labai užsispyrusios ir kovingos, nors apskritai yra draugiškos ir nuoširdžios. Greitai prisiriša prie kitų žmonių ir būna neįprastai atsidavusios bei ištikimos partneriui. Vis dėlto joms reikia išmokti atsipalaiduoti ir dažniau pramogauti.

5

Šiems žmonėms svarbiausia laisvė ir nuotykiai. Jie stengiasi dalyvauti visur, kur tik įmanoma. Gyvenimas jiems tarsi žaidimas, nes nebijo būti išskirtiniai, laužyti visuomenėje nusistovėjusių normų. Kartais pernelyg įsijaučia į maištautojų vaidmenį ir gyvenimą paverčia tikra drama. Patys į tai žiūri kaip į privalumą, nes labiausiai bijo monotonijos. Toks požiūris į gyvenimą kelia problemų meilės srityje, nes šios asmenybės bijo prisirišti ir negeba megzti ilgalaikių santykių.

6

Neįprastai globėjiški žmonės, gyvenantys dėl kitų. Jiems svarbiausia šeima, namai, o darbas – tik pragyvenimo šaltinis. Aplinkiniams patinka šešeto globotiniai, nes jie yra jautrūs, supratingi ir atsakingi. Šie žmonės turi stiprų tėvystės instinktą, todėl anksti pradeda svajoti apie vaikus. Dėl jų yra pasiryžę aukoti asmeninę laimę. Čia ir yra jų problema, nes mano, kad patys nėra svarbūs, todėl nuolatos nuolaidžiauja aplinkiniams ir pamina savo poreikius bei principus. Būtina išmokti labiau save gerbti ir netapti kitų vergais.

7

Tai vienišų žmonių skaičius. Šiems asmenims būtina mokytis prieraišumo, atvirumo ir jautrumo. Antraip gali tapti piktais cinikais, turinčiais polinkį žalingiems įpročiams. Po šalta ir paslaptinga kauke slepiasi itin intelektualios bei dvasingos asmenybės, kurioms reikia nugalėti pesimizmą ir nesaugumo jausmą. Dažnai tokie žmonės tampa filosofais, dvasininkais arba susidomi ezoterika. Naudinga į viską žvelgti žemiškiau, nes meilė ir bendravimas su aplinkiniais teiktų daug džiaugsmo, nors ir bijote tai pripažinti.  

8

Vieni labiausiai užsispyrusių ir savarankiškų žmonių, nekenčiančių aplinkinių patarimų ir kritikos. Trokšta gyventi pagal pačių susikurtas taisykles ir tapti autoritetais kitiems. Lyderiai nuo prigimties, ambicingai siekiantys užsibrėžtų tikslų. Puikūs organizaciniai gebėjimai ir gebėjimas numatyti ateities įvykius leistų tapti puikiais verslininkais. Juolab kad šie žmonės labai vertina pinigus. Reikia būti atsargiems, kad netaptumėte pernelyg kategoriški ir nepamirštumėte žmoniškumo.

9

Tokios asmenybės nuo mažens elgiasi kaip suaugusieji. Jos labai atsakingos, savarankiškos ir sumanios. Šie žmonės greitai mokosi naujų dalykų, geba prisitaikyti prie įvairių situacijų bei pasirūpinti ne tik savimi, bet ir kitais. Juos dažnai pakeri savanorystės idėja, judėjimai, kovojantys už ekologiją, gyvūnų teises ir kt. Tai pagirtina, bet nevalia pamiršti ir savęs.

11

Šie žmonės apdovanoti itin stipria intuicija. Jie labai jautrūs, puikiai perpranta aplinkinius, nesunkai numato ateities įvykius, jaučia artėjančią grėsmę ir niekada nepraleidžia gyvenimo siūlomų puikių progų. Šio skaičiaus globotiniai – idealistai ir perfekcionistai. Kad ir ko imtųsi, siekia, jog tai būtų įdomu, kokybiška bei naudinga. Svarbu išmokti tinkamai panaudoti turimus talentus, kurių šiems žmonėms netrūksta. Jiems reikia nugalėti nepasitikėjimą savimi ir baimes. Supratus, kad visko kontroliuoti ir visur būti tobuliems neįmanoma, taps paprasčiau gyventi.

22

Tai – vienas galingiausių gyvenimo skaičių. Jo globotiniai geba suderinti logiką ir jausmus, dvasinį pasaulį su praktiškumu. Tai jiems atneša neįtikėtiną sėkmę. Tokios asmenybės apdovanotos talentu kurti inovacijas ir keisti nusistovėjusį visuomenės požiūrį. Svarbu, kad šie žmonės į jiems skirtą dovaną žiūrėtų kaip į galimybę, o ne į būtinybę. Antraip bijos priimti svarbius sprendimus.     

33

Labai retas gyvenimo skaičius, atskleidžiantis, kad žmonės gimė turėdami ypatingą gyvenimo tikslą, susijusį su dvasiniu pasauliu. Šie asmenys yra mokytojai, turintys pasaulyje skleisti taiką, gėrį, meilę, padėti aplinkiniams susigrąžinti žmoniškumą. Tokioms asmenybės nerūpi asmeniniai tikslai, jos viską vertina žmonijos mastu. Jų gyvenimo užduotis – gelbėti pasaulį.

 

Kur geriausia gyventi?

Namo numeris svarbus ne tik padeda rasti konkretų adresą, bet ir skleidžia tam tikrą energiją, lemiančią, kokia atmosfera vyraus būste. Norint geriau pažinti savo namus, jų numerį reikia paversti vienaženkliu, t. y. sudėti skaitmenis. Pavyzdžiui, jeigu gyvenate name, pažymėtame numeriu „11“, jums reikšmingas skaičius – 2 (1 + 1 = 2). Jeigu būsto numeris vienaženklis, su juo nieko nereikia daryti – užtenka perskaityti aprašymą.

 

Būsto skaičius

Reikšmė

1

Namai, turintys tokį numerį, visuomet traukia aplinkinių dėmesį. Tai gali būti dėl įdomaus dizaino, juose gyvenančių žmonių ar kt. Svarbu prisiminti, kad šis būstas mėgsta laisvę, todėl jame geriausiai jausitės tuomet, jeigu sukursite minimalistinį stilių. Rekomenduojamos ryškios spalvos ir drąsūs dekoro elementai. Itin tinka įmantrūs veidrodžiai.

2

Šilti ir jaukūs namai, kuriuose gera būti svečiams. Tokio būsto savininkai įprastai būna labai svetingi ir dosnūs. Šiems namas tinka klasikinis stilius, paįvairintas mielomis smulkmenomis, tarkime,  minkštomis pagalvėlėmis, romantiškomis užuolaidomis, aromatingomis žvakėmis, sentimentaliais paveikslais ir kt. Rekomenduojamos švelnios pastelinės spalvos, ypač rožinė, kreminė, balta. Svarbu, kad čia nebūtų pernelyg įmantrių detalių, nes tokie namai mėgsta paprastumą. 

3

Šis skaičius rodo troškimą plėstis ir jaustis laisvai. Tokiame būste visuomet susikerta dvi priešpriešos: nuoširdumas ir veidmainiškumas, laimėjimai bei praradimai, savikontrolė ir vėjavaikiškumas. Gyventi šiame būste nebus nuobodu, nes čia niekuomet nestigs dramų. Visa tai skatina namiškių kūrybingumą. Įdomiai ir bohemiškai turėtų atrodyti ir šio būsto interjeras.

4

Šie namai turi kai ką keisto. Juose gyvenantys asmenys visuomet nori pokyčių. Senovišką interjerą trokšta pakeisti moderniu, tačiau kažkodėl vis grįžta prie senojo stiliaus. Tokių namų gyventojai visuomet jaučiasi esą ant svarbaus transformacijos slenksčio. Ketvertu pažymėtų būstų skleidžiama nuotaika primena nepastovius paauglius. Todėl čia jaukiai ir ramiai gali jaustis tik labai pozityvios asmenybės.  

5

Tai namai, primenantys skruzdėlyną, kur visi kuo nors užsiėmę ir kur nors skuba. Tokio būsto durys retai užsidaro, nes svečiai ir patys namiškiai tai ateina, tai išeina. Čia organizuojami susibūrimai, vyksta diskusijos įvairiomis temomis. Geriausiai čia gyvendami jaučiasi žmonės, kurių veikla susijusi su informacijos sklaida.

6

Tai – vieni skoningiausių namų, dvelkiančių nepriekaištingu estetikos pojūčiu. Tokiam būstui tinka pasteliniai atspalviai, subtilios dekoracijos ir lengvų konstrukcijų baldai. Jis dvelkia harmonija ir lengvumu. Čia gyvenantiems asmenims svarbu netapti snobais ir perfekcionistais.

7

Dvasingumu persmelkti namai. Juose sklando subtili energija, apdovanojanti ramybe ir geraširdiškumu. Vienintelė tokio būsto bėda – jame dažnai dėl neaiškių priežasčių kaupiasi drėgmė. Todėl renkantis baldus, pirmiausia dėmesį reikia skirti jų patvarumui, o ne dizainui. 

8

Tokie namai ypač tinka savarankiškiems, laisvę vertinantiems žmonėms. Aštuntuku pažymėtas būstas didina motyvaciją siekti savo tikslų ir padeda pritraukti turtus bei šlovę. Labai svarbu tokiuose namuose nelaikyti sugedusių, apdriskusių daiktų, nes tuomet trauks ne turto, o skurdo energiją. Rekomenduojama kuriant interjerą rinktis raudoną ir auksinę spalvas.

9

Tinkamiausias būstas studentams ar besidomintiems mokslu žmonėms. Šie namai stiprina intelektualinius gebėjimus. Be to, pažadina humaniškumą ir pasaulietiškumą. Todėl šiame būste vietą randa visi, kam reikia pagalbos ir prieglobsčio. Pagrindinė problema – reguliarūs elektrinių prietaisų gedimai.

 

Iškalbingas vardo raidžių skaičius

Apie žmogų daug informacijos atskleidžia jo vardo raidžių skaičius. Reikia tik suskaičiuoti jame esančias raides.

3 raidės. Itin organizuoti, laiko veltui nešvaistantys žmonės. Jie aktyvūs, drąsūs ir veiklūs. Nebijo rizikuoti ir tai dažniausiai pasiteisina.

4 raidės. Praktiški, logika besivadovaujantys žmonės. Gyvena šia diena. Jiems labai svarbus fizinis, dvasinis komfortas ir materialinis saugumas.

5 raidės. Menininkai, negebantys pritapti prie aplinkos. Nors niekada neparodo, šie žmonės bijo likti vieniši ir nesuprasti. Jie trokšta būti kokios nors grupės dalimi. Kartais jiems pavyksta tapti garsiais menininkais ar išradėjais.

6 raidės. Svarbiausia šeima ir meilė. Romantiškos sielos, visą save atiduodančios santykiams su aplinkiniais. Tai jausmingos ir seksualios asmenybės. Karjera ir pinigai joms reikalinga tik tam, kad galėtų patogiai gyventi.

7 raidės. Drąsūs ir ryžtingi žmonės, niekada nepaminantys savo vertybių. Jie nemėgsta, kai kas nors vadovauja. Vengia net draugų patarimų. Tai jiems siejasi su silpnumu, nes trokšta būti lyderiais.

8 raidės. Šioms asmenybėms itin svarbi nepriklausomybė, jos trokšta nuotykių, todėl negali pakęsti taisyklių ir rutinos. Narsiai išbando dar nepatirtus dalykus, keliauja po nepažintus kraštus, mezga pažintis su svetimų kultūrų atstovais. Šie žmonės pirmiausia ką nors padaro, tik paskui pagalvoja.

9 raidės. Tolerantiški, mandagūs ir mėgstantys discipliną žmonės. Aplinkiniai juos laiko elegancijos ir rafinuotumo įsikūnijimu. Tačiau kartais atrodo, kad šios asmenybės ne gyvena, o vaidina nesibaigiančiame spektaklyje.

10 ir daugiau raidžių. Ramios, tylios, paslaptingos ir užsisklendusios asmenybės, jautriąją savo pusę parodančios tik patiems artimiausiems žmonėms. Neretai jos domisi dvasiniu pasauliu, filosofija, ezoterika.  

 

Pasikartojančių skaitmenų mistika

Kiekvienas esame susidūrę su situacija, kai atrodo, kad tam tikras skaičius mus tiesiog persekioja. Pasižiūrėjus į laikrodį, jis rodo 11 val. 11 min., pro šalį važiuoja automobilis su numeriais 111, užėjus į banką gaunate talonėlį su numeriu 11 ir t. t. Sakoma, kad tai nėra atsitiktinumas. Tai ženklas, skatinantis mus atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus. Štai ką rodo pasikartojantys skaičiai:

Vienetai. Atėjo metas pokyčiams. Verta iš pagrindų keisti savo vertybes ir nusistatymus. Galbūt tai atvers kelią į visiškai naują gyvenimo etapą ir atneš sėkmę.

Dvejetai. Judate teisinga linkme. Jokiu būdu neturėtumėte pasiduoti pavydžių aplinkinių kritikai. Naudinga atsižvelgti į artimųjų patarimus.

Trejetai. Sėkmės ženklas, rodantis, kad seksis viskas, ko besiimtumėte. Tinkamas metas naujiems projektams, kelionėms, reikšmingiems pokalbiams.

Ketvertai. Artėja ilgai laukti sunkaus darbo rezultatai. Svarbu jų neišsigąsti ir išsaugoti vidinę ramybę.

Penketai. Laukia reikšmingos permainos, kurios nebūtinai bus geros. Jeigu gebėsite prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų ir išliksite tolerantiški, viskas bus gerai.

Šešetai. Perspėjimas, kad pamirštate dvasines vertybes. Pinigų į kitą gyvenimą nenusinešite.

Septynetai. Geras skaičius, rodantis, kad jus lydi Fortūna. Jeigu nebijosite kliautis intuicija, išsipildys slapčiausios svajonės. 

Aštuonetai. Ženklas, kad metas keisti požiūrį į save. Jums trūksta pasitikėjimo savo jėgomis. Visi turime silpnybių ir stiprybių. Pasikartojantys aštuonetai ragina būtent į jas atkreipti dėmesį.

Devynetai. Tam tikro gyvenimo etapo pabaiga. Ar ji teiks džiaugsmą, ar liūdesį, priklauso tik nuo jūsų.

 

Sėkmės nešėjai?

Žmonės dažnai turi savo laimingą skaičių. Vieni tiki, kad tai jų ar mylimo žmogaus gimimo data, kiti vadovaujasi horoskopais ir juose pateiktais sėkmingais skaičiais, treti tiesiog pastebi, kad per sėkmingas gyvenimo akimirkas juos lydi tam tikras skaičius. Dažniausiai žmonės įsitikinę, kad laimę neša trejetas, penketas arba septynetas. Ypač paskutinysis. Ar šie skaičiai iš tiesų turi kokią nors galią? Mokslininkai mano, kad tokį pasirinkimą galima logiškai paaiškinti ir čia nėra jokios mistikos. Vienas matematikas teigė, kad viską lemia žmogaus protas ir gebėjimas įsisavinti informaciją. Lengviausia suvokti nedidelius skaičius. Nelyginiai skaitmenys žmonių mėgstami labiau nei lyginiai, nes pastarąjį smegenys nevalingai bando dalyti pusiau. Taigi su nelyginiais kur kas mažiau darbo. Dėl to geriausia, jeigu skaitmuo – pirminis. Jis nesidalija, todėl pasąmoningai suvokiamas kaip tobulas, išskirtinis. Atsižvelgus į visas šias aplinkybes, trejetas, penketas ir septynetas lieka tinkamiausiais kandidatais į mėgstamiausiųjų gretas. Septynetas išskiriamas iš šio trejetuko, nes per amžius buvo apipintas įvairiomis legendomis. Daugelyje kultūrų šis skaitmuo laikomas dieviškumo ir tobulybės simboliu.

 

Sėkmingi skaičiai pagal Zodiako ženklą

Zodiako ženklas

Sėkmingi skaičiai

Avinas

16, 21, 35.   

Jautis

10,14, 20, 28. 

Dvyniai

7, 8, 19, 23.

Vėžys

17, 25, 30.

Liūtas

6, 14, 35.

Mergelė

8, 20, 30.

Svarstyklės

7, 21, 31.

Skorpionas

14, 17, 38.

Šaulys

15, 23, 35.

Ožiaragis

12, 20, 23.

Vandenis

7, 11, 30.

Žuvys

17, 21, 37.    

 

Dieviškoji proporcija

Tobulu skaitmeniu laikomas skaičius fi. Jo reikšmė apytiksliai lygi 1,618. Jis aptinkamas daugelyje gamtos kūrinių ir žmogaus kūne. Pavyzdžiui, išmatavus atstumą nuo viršugalvio iki grindų arba nuo bambos iki grindų paaiškės, kad šių skaitmenų santykis lygus skaičiui fi. Tokį pat rezultatą pavyks gauti išmatavus atstumą nuo peties iki pirštų galiukų ir padalijus jį iš atstumo, gauto išmatavus atstumą nuo alkūnės iki pirštų galiukų. Taip galima matuoti įvairius kūno ilgių santykius, tačiau rezultatas bus visada tas pats. Fi aptinkamas ir DNR grandinėje, gėlių žiedlapiuose, penkiakampėje žvaigždėje. Jis dominuoja visuose gyvuose organizmuose. Todėl šis skaičius dažnai vadinamas dieviškąja proporcija. Sakoma, kad Dievas, kurdamas pasaulį, paisė būtent šio skaičiaus. Leonardas da Vinčis, tapydamas paveikslus „Mona Liza“ ir „Vitruvijaus žmogus“, taip pat laikėsi fi proporcijos.

 

Specialistės komentaras

Tarologė ir astrologė Sigita Benetienė

Neįmanoma įsivaizduoti šiuolaikinio gyvenimo be skaičių. Jie mus supa visur: laikrodžio skaičiai, automobilių, namų bei telefonų numeriai, kodai ir kt. Žmonės skaičius naudojo jau nuo seno. Kartu su jais gimė numerologijos mokslas. Mokslininkai, remdamiesi juo ir tam tikrais skaitmenimis, tarkime, gimimo data, vardo, pavardės raidžių skaičiais ar kt., gali suteikti labai daug informacijos. Reikia tik išmanyti, kaip ją gauti. Tiems, kuriems pavyksta pasinaudoti įvairiais skaičiais, tampa savo likimo šeimininkais, geriau ir tiksliau planuoja veiklą, santykius su šeimos nariais, greičiau suranda gerus bendradarbius bendriems reikalams spręsti ir kt. Vieni svarbiausių skaičių žmogaus gyvenime – gimimo data. Asmeniui gimstant įvyksta absoliuti transformacija. Viskas kas buvo – daug persikūnijimų, lūkesčių, nusivylimų – jau praeityje. Gimimo akimirką asmuo peržengia laiko slenkstį ir įeina į naują realybę. Užgimsta nauja asmenybė su savo charakteriu, persikūnijimo tikslu, likimu. Gyvenimas tampa panašus į spektaklį, kuriame jūsų vaidmuo nulemtas buvusių persikūnijimų. Gimstant uždanga pakyla, o mirštant nusileidžia iki kito spektaklio. Gimimo data lemia pateikto gyvenimo spektaklio scenarijų. Skaičiai tarpusavyje susiję su raidėmis. Juk abėcėlė atsirado numeruojant raides. Todėl daugelis žodžių (vardų, pavardžių, pseudonimų, netgi visai nesuprantamų raidžių kombinacijų ar žodinių simbolių) taip pat įgauna prasmę.

 

Jūratė

 

 

  

 

SigitaTARO © 2018. Sprendimas: P.S.