Straipsniai

Amuletai

Kristalų apyrankė amuletas- meilei, pinigams, sėkmei pritraukti.
Praradai tikėjimą, nusivylei meile, nerandi savęs?Būna dienų kai nesiseka, viskas krenta iš rankų, trūksta energijos,nieko nesinori, ir kai tokios dienos nutinka tik kartais užtenka pailsėti, susikaupti ir viskas susitvarko. Bet jeigu pastebėjote kad liūdesys ir nesėkmės aplanko vis dažniau, nebijokite priimti pagalbos - įsileiskite truputėlį magijos į savo gyvenimą!
Kristalai tai galinga energija.
Visi kristalai ir brangakmeniai vibruoja,- šis reiškinys vadinamas pjezoelektriniu efektu.Jį atrado prancūzų fizikas ir chemikas Pierre Curie (1859-1906). Techniniu požiūriu, kai kristalas patiria mechaninį įtempį, visame kristalo paviršiuje atsiranda įtampa. Kai kristalą laikote rankoje ir jį šildote, darote būtent tai- sukeliate įtempį, todėl atgyja akmens elektromagnetinė jėga. Ši elektromagnetinė energija, arba nematoma jėga, yra tiltas, jungiantis akmenį tiek su jumis tiek su Visata. Taigi kristalai gali suteikti stiprybės jums ir jūsų aplinkai, gali apsaugoti, pritraukti ir padėti atsikratyti, atvesti meilę į jūsų gyvenimą ir gydyti bei pranašauti.
Tik natūralūs akmenys.
Įmonė "BYD" įsikūrusi Norvegijoje, bendradarbiauja su akmenų tiekėjais visame pasaulyje.Apyrankės yra rankų darbo, tik iš natūralių akmenų. Visos metalinės detalės iš nerūdijančio plieno, kuris yra tvirtas ir nekintantis metalas (nekinta, nejuoduoja, nesukelia alergijos).
Visi gaminiai pagaminti su meile ir tik Jums.Užsisakę  Jums skirtą amuletą kartu gausite ir "instrukciją".(pilnas aprašymas, kaip pradėti naudotis, kaip įkrauti, kaip valyti).
 
SigitaTARO © 2018. Sprendimas: P.S.